БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 12 Вересня 2019

Зеленський призначив нового керівника СБУ на Буковині (ОНОВЛЕНО)

НОВІ ОБЛИЧЧЯ / 

 

Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду начальника управління Служби безпеки України Віталія Монастирецького. Відповідний Указ оприлюднено на офіційному сайті президента.


"Призначити Монастирецького Віталія Леонідовича начальником Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області", – йдеться у документі.

Нагадаємо, попереднього начальника управління СБУ в області Руслана Сторожука Зеленський звільнив з посади 11 червня. 
 
Як пише МБ, згідно з даними житомирських онлайн-видань, раніше Монастирецький перебував на посаді першого заступника начальника СБУ в Житомирській області.

Окрім того, він був заступником Командувача об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів СБУ.

За даними офіційного сайту Міністерства юстиції України, у 2015 році Віталія Монастирецького призначили радником патронатної служби голови Житомирської ОДА. 21 квітня того ж року розпочалась люстраційна перевірка посадовця.

У розділі "висновок про результати перевірки" на сайті Мін’юсту вказано, що посадовець був звільнений із займаної посади за угодою сторін.

На сайті Житомирської ОДА оприлюднена також декларація про доходи і витрати Монастирецького за 2014 рік. Згідно з нею, в тому році він заробив 179 тис грн, володіє трьома земельними ділянками (площами 0,03 га, 0,12 га та 0,2459 га). Також посадовець володіє будинком площею 170,7 кв м та квартирою площею 86,6 кв м.

Згідно з документом, у 2014 році Монастирецький їздив на автомобілі Citroen 2012 року випуску.