БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЕКОНОМІКА   >>> 11 Вересня 2019

АТ "Чернівцігаз" закликає споживачів Буковини запастись газом на всю зиму за літньою ціною без обмежень

ГАЗКУ НЕ БАЖАЄТЕ? / 

Закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон споживачі газу Буковини можуть вперше. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала 23 серпня і триватиме до 25 вересня.


Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис. куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в Центрах обслуговування клієнтів «Чернівцігазу».

У НАК «Нафтогаз України» зазначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні від початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу за акцією "Твоя енергонезалежність" будуть зазначені в рахунках за використаний природний газ щомісяця.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, незалежно від поточних розрахунків за газ. Якщо раніше, акційною пропозицією могли скористатись споживачі, в яких не має боргів за цей енергоносій, то зараз закупити газ можуть всі – без виключення.

Оформити й оплатити покупку можна буде онлайн — в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК: достатньо мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за куплений запас газу. Для того, щоб легше визначитись з необхідним резервом газу на зиму, фахівці нададуть клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора. Система покроково підкаже як запастись газом на зиму.

Використовувати газ, куплений в межах акції «Твоя енергонезалежність», можна буде від 1 жовтня 2019 року до 31 березня 2020 року. Від цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах — за ціною ПСО, котра діятиме на той час. Споживачі, котрі до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, зможуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можна використати у випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижча, аніж ціна акції, - інформує прес-служба АТ "Чернівцігаз"