БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОСВІТА   >>> 9 Вересня 2019

Чернівецьке управління освіти не повинно займатися проблемами ремонтів шкіл, - Сергій Мартинюк (ВІДЕО)

СИТУАЦІЯ ПОТРЕБУЄ ВИРІШЕННЯ / 

Начальник управління освіти Сергій Мартинюк, фактично, не може вирішити проблем діячого ремонту у школі №22. Незважаючи на початок нового навчального року, у чернівецькій школі №22 ніяк не можуть завершити ремонт, який проводять за валютний європейський кредит. Подвір’я школи перетворилося на склад будівельних матеріалів та звалище будівельного сміття і це наражає дітей на небезпеку, - інформує
promin.cv.ua.

Саме тому багато батьків відмовляються відпускати дітей на навчання. При цьому, вони звинувачують начальника міського управління освіти Сергія Мартинюка у тому, що він, фактично, "самоусунувся від контролю за проведенням ремонтних робіт і абсолютно не цікавиться тим, що діти змушені навчатися практично в екстремальних умовах".

Натомість, Сергій Мартинюк переконаний, що ситуація з ремонтом у 22-ій школі – абсолютно нормальний процес. Адже, освітяни, на його думку, не повинні займатися проблемами ремонту шкіл. Про це він повідомив в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 

"Вся справа у тому, що управління освіти абсолютно не має ніяких договірних відносин з підрядником, який виконує роботи. Ми надали наш об’єкт комунальної форми власності для проведення капітального ремонту.

  

Те, що роботи затягуються – це природно. Повірте мені, якби управління освіти мало б якійсь вплив, ми би, можливо, впливали. Всі відносини нас і підрядника – це якісь листи, клопотання, скарги. Я чітко кажу, що освітяни повинні навчати, а не займатися ремонтними роботами та вивезенням сміття", - зазначив Мартинюк.