БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 6 Вересня 2019

У цьому році Почесними громадянами Чернівців можуть стати Олег Любківський та Лев Фельдман

ДОСТОЙНІ ЧЕРНІВЧАНИ / 


У Чернівецькій міськраді назвали прізвища двох чернівчан, яким цього року можуть присвоїти звання "Почесний громадянин міста Чернівців". Як повідомляє molbuk.ua, 5 вересня на сайті міськради з’явився проект рішення щодо присвоєння цього звання.

Так, за особливі заслуги перед територіальною громадою Чернівців та з нагоди 611-ї річниці Дня міста пропонується присвоїти звання "Почесний громадянин міста Чернівців" Любківському Олегу Івановичу – художнику, графіку, члену Національної Спілки Художників України, а також Фельдману Льву Борисовичу – засновнику та диригенту народного колективу комунальної бюджетної установи "Будинок культури мікрорайону "Роша" міста Чернівців".

Розгляд цього проекту рішення очікується на черговій сесії Чернівецької міськради, яка відбудеться 26 вересня.

Звання “Почесний громадянин міста Чернівців” є найвищою нагородою Чернівецької міської ради. Звання присвоюється громадянам України та іноземним громадянам, які проживають або проживали в місті Чернівцях, за особливі заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у розвиток економіки, освіти, науки, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, за активну благодійну, культурно-просвітницьку, громадську та іншу діяльність, що сприяє популяризації Чернівців в Україні та на міжнародній арені.