БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 19 Липня 2019

Іван Рибак: "30 000 смс було розіслано буковинцям з неправдивою про мене інформацією. Вже не кажучи про брутальні технології, підтасовку фактів, фейки, відверту брехню у мережі Інтернет"

БРУДНІ ТЕХНОЛОГІЇ /


Вчергове переконався, що деякі мої опоненти не можуть і не хочуть вести чесну боротьбу, і використовують звичні для себе “брудні технології”. Задумайтесь, тільки 30 000 смс було розіслано буковинцям з неправдивою про мене інформацією. Вже не кажучи про брутальні технології, підтасовку фактів, фейки, відверту брехню у мережі інтернет, - заявив в ефірі "Радіо 10" народний депутат України Іван Рибак.

 

Стільки бруду, скільки виливається протягом цих чотирьох тижнів, ні я, ні мої помічники, ні моя родина, ні моя дружина ще не бачили. Що ж, найчастіше б'ють того коня, який працює. А того, що стоїть у стайні, не чіпають.

 

Для тих, хто забув, повідомляю: я чесно працював у восьмому скликанні Верховної Ради. Я сміливо дивлюся людям в очі, і ходжу по твердому ґрунту. До розвитку свого 202-го виборчого округу, як народний депутат, доклав максимуму зусиль. Сьогодні знову балотуюся до Верховної Ради, як самовисуванець. І моєю політичною партією є виборці мого округу.

 

А тим, хто займається брудними справами хочу нагадати, що виборчий процес завершиться вже через декілька днів, 21 липня, і далі життя продовжуватиметься.

 

А вам потім з цим брудом залишатися ще довго! Подумайте про це!