БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КУЛЬТУРА   >>> 2 Липня 2019

Буковинський співак Святослав Край підтримав бойовий дух українських воїнів на Рівненському військовому полігоні (ФОТО)

КРАЄ СЕРЦЕ І ДУШУ… /


У День Конституції України з концертним туром "Гордімося, друзі, що ми українці", під керівництвом заслуженого артиста України Святослава Края небайдужі буковинці завітали до військовослужбовців 10 гірсько-штурмової бригади, які спільно із британськими колегами проходять навчання на Рівненському військовому полігоні. Створили святкову атмосферу та подарували яскраві емоції бійцям лауреат багатьох конкурсів та фестивалів Христина Край, музикант Вячеслав Кодіца та звукооператор Володимир Чумак.


Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького обласного військового комісаріату, буковинський співак Святослав Край від самого початку бойових дій на Сході і по сьогоднішній день не втомлюється піднімати бойовий дух воїнів, постійно нагадувати їм про те, що їх службу цінують. Про нього говорять далеко за межами Буковини, як про людину, що завжди готова відгукнутися та допомогти, коли це потрібно, залучити меценатів та волонтерів і подолати сотні кілометрів щоб приїхати до бійців чи то на полігон, чи на фронт.

Особливо вдячні артисту за його натхненну роботу та патріотизм командування військових частин, для бійців яких лунали його пісні та Чернівецький обласний військовий комісаріат.