БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 23 Травня 2019

Буковинські аудитори виявили порушень в Управлінні освіти Чернівецької міськради на суму понад 1,3 млн грн

ВІК ЖИВИ, ВІК УЧИСЬ… /


Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області під час ревізії в Управлінні освіти Чернівецької міської ради виявили порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 1318,6 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.01.2016 по 31.12.2018.

 

Ревізією виявлено оплату завищених обсягів ремонтних робіт закладів освіти, завищеної кількості академічних годин послуг з оренди плавального басейну та обсягів фактично отриманих комунальних послуг загалом на 932,1 тис. грн.

 

Як повідомляє Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області, також через невиконання затверджених розпорядженням міської ради планів заходів щодо економії бюджетних коштів в частині заборони здійснення за рахунок загального фонду кошторису витрат на проведення конкурсів, Управлінням освіти зайво використано 287,6 тис. грн.

 

Ревізією також виявлено недоотримання власних надходжень на 56,0 тис. грн, завищені витрати на оплату праці з нарахуваннями єдиного соціального внеску, покриття витрат сторонніх юридичних осіб, понаднормове списання матеріальних цінностей та їх нестачу, а також оплату за окремі товари за ціною більшою, ніж передбачено тендерними документами, загалом на 42,9 тис. грн.

 

Завдяки вжитим заходам під час ревізії забезпечено усунення виявлених порушень на суму майже 523,6 тис. грн.

  

До об’єкта контролю застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, на 2 осіб складено адміністративні протоколи за порушення законодавства про закупівлі, матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.