БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БІЗНЕС   >>> 6 Квiтня 2019

Питання, на які потрібно відповісти, купуючи пилосос

А ВИ ЗНАЄТЕ? / 

Вибір пилососів зараз просто величезний. Асортимент будь-якого супермаркету або інтернет-магазину вражає незвичайними моделями, які значно розширюють функціональність цієї домашньої техніки. Сьогодні можна зустріти миючий пилосос, за допомогою якого можна проводити вологе прибирання або навіть пилосос з аквафільтром, де в якості фільтруючого елемента виступає вода.


Однак не кожна нова функція підвищує зручність щоденного використання пилососа. Щоб розібратися з тим, як вибрати пилосос, експерти шведського концерну Електролюкс підготували кілька рекомендацій. Але спочатку треба відповісти на 3 прості запитання.
 

З мішком або без нього?
 


Отже, перше питання полягає у виборі системи збору пилу. Сьогодні на ринку виділяються 2 варіанти:

1) традиційний мішковий, в якому сухий пил збирається в спеціальному текстильному або паперовому мішку.
2) безмішковий, контейнерний тип. У ньому пил збирається в окремий контейнер або вбудовану колбу.


Другий варіант вважається більш технологічним. Пил з нього зручно витягувати і чистити. Відсутність пильного мішка дозволяє набагато ефективніше очищати повітря в приміщенні і не допускає виникнення повторного викиду пилу.

Провідний або акумуляторний?
 


Тип живлення пилососа є другим за важливістю питанням при виборі цієї техніки. Традиційними вважаються пилососи, що працюють від мережі 220 В. Однак у них є ряд недоліків:

постійно плутаються шнур і є прив'язка до певної розетки;
габаритний робочий блок з електродвигуном і контейнером для сміття;
застарілий формат з телескопічною трубкою.

Незважаючи на всю інноваційність і технологічність, користуватися дротовими пилососами, особливо в великих квартирах і будинках, дуже незручно. Набагато простіше і швидше прибирати сучасними акумуляторними пилососами. Така техніка на одному заряді здатна забезпечити до 50 хвилин роботи, чого достатньо для дуже великої площі. Плюс, ручний форм-фактор акумуляторного пилососа витрачає набагато менше часу на прибирання і проводить його більш ретельно.

З турбощіткой або без?
 


При покупці пилососа важливо визначитися не лише з формою і технологією його роботи, але і правильно підібрати комплектацію. Адже для виконання якісного прибирання може знадобитися спеціальна насадка, яка вирішить проблему набагато швидше і якісніше. Такою насадкою часто є турбощітка. Найчастіше вона продається окремо, або значно впливає на вартість моделі, укомплектованої такою щіткою.

Експерти Електролюкс рекомендують купувати турбощітку якщо у вас є:

домашня тварина, за якою постійно треба прибирати;
маленькі діти, які люблять грати на підлозі;
килим з густим ворсом, в якому збирається багато пилу.

В інших випадках з роботою цілком зможе впоратися стандартна насадка.

Скориставшись нашими підказками можна обрати саме той пилосос, який найточніше задовольнить ваші потреби, не переплачуючи за зайвий функціонал. Вдалої покупки!