БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 5 Березня 2019

Михайло Головко привітав учасників змагань "Народження надій" у Хотині, запевнивши, що ВО «Свобода» завжди допомагатиме вихованкам Ігоря Кондратюка (ФОТО)

ОСОБЛИВА ГОРДІСТЬ / 

2 березня в Хотині стартував черговий всеукраїнський гандбольний турнір серед дівчат 2008 року народження - "Народження надій" під егідою Хотинської міської ради. Додатковою родзинкою змагань стало те, що участь у відкритті змагань взяв народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Головко, який цими днями перебував у Чернівецькій області. Вітаючи дітей хотинської ДЮСШ з початком змагань, Михайло Головко зазначив, що молодь, яка любить спорт, стає не лише фізично здоровою, але й духовно збагаченою, адже плекає в собі справжні людські цінності.

 

- Історія спорту у Хотині буде писатися вашими перемогами. Успіхами, яких ви добиваєтеся на змаганнях, у тому числі і на всеукраїнських, - пишаються тренери, батьки, місто. Ми віримо, що ви, як справжні патріоти свого міста, зможете гідно представити себе на міжнародній арені. А політична сила ВО «Свобода» завжди підтримає вас, як спортсменів, і гандбол загалом у Хотині. А на цих змаганнях нехай переможе сильніший! Слава Україні!, - виголосив народний депутат від «Свободи» Михайло Головко у своєму виступі на відкритті турніру, - повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

 

- Свободівці Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» більше трьох років підтримують юних хотинських спортсменок, яких виховує знаний в Україні гандбольний тренер Ігор Кондратюк. Дякуємо дівчатам та їхнім головним спонсорам – батькам за турботу та терпіння, розуміння того, що як би не було скрутно, вони допомагають дітям спільно добиватися перемог і гандбольна команда Хотинської ДЮСШ є одна з кращих в Україні. А свободівці і надалі будуть знаходити можливості підтримувати яскравих вихованок тренера Ігоря Кондратюка - коментує голова обласної свободівської організації Віталій Мельничук.

  

В турнірі, який нині стартував, зголосилися грати 6 команд: Хотина, Глибокої, Кам"янець-Подільського, Волочиська та дві команди з Києва і вже 4 березня буде відомо про переможця турніру.
 
Фото ЧОО ВО "Свобода"