БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ІСТОРІЯ   >>> 22 Сiчня 2019

У Чернівцях 800 учнів та півсотні вчителів утворили ланцюг єдності (ФОТО)

СЛАВА УКРАЇНІ! /


Патріотичну акцію у День Соборності провели в 5-ій гімназії Як повідомляє кореспондент Інформагенції АСС, зранку 800 учнів, 50 вчителів та батьки вишикувались у живий ланцюг єдності. Старшокласники винесли 25-метровий прапор України та стяг гімназії, та пронесли уздовж ланцюга єдності. Після цього усі разом заспівали Гімн України. 

 

Нагадаємо, 22 січня на Буковині відбудуться заходи з нагоди Дня Соборності України. Так, відзначення важливого державного свята розпочнеться о 13.30 з покладання квітів до пам’ятника Героям Буковинського куреня.

Далі - о 14.00 год. - громада Буковини покладе квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку та вшанує пам'ять загиблих Героїв-буковинців біля Стели пошани, що на Центральній площі міста, - повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Після цього учасники заходів - активна буковинська молодь, волонтери, представники влади та громадськості краю – утворять символічний «ланцюг єдності», розгорнувши на Центральній площі 25-метровий прапор України.


Урочистості із врученням нагород та концерт симфонічного оркестру відбудеться у приміщенні Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка о 14.30 год.

 

 

 

Фото ІА АСС