БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ІСТОРІЯ   >>> 4 Вересня 2018

«Медведчука під арешт»: під ГПУ проходить акція до річниці смерті Стуса

НАМ НЕ ЗАБУТИ! / 


Під стінами Генеральної прокуратури України зібралися декілька десятків людей під прапорами організації «Вільні люди». Вони скандують «Медведчука під арешт». Акція, як передає кореспондент Радіо Свобода, проходить до річниці смерті дисидента Василя Стуса.


​Стус, поет та правозахисник загинув 4 вересня 1985 року в засланні у Пермському краї. Медведчук був його адвокатом, хоча дисидент відмовлявся від його послуг.

Також на акції закликали блокувати телеканали, які, за їхніми словами, входять до сфери впливу лідера політичного руху «Український вибір» Віктора Медведчука.

Як стверджують активісти, це не перша акція із гаслом «Медведчука під арешт». Раніше скожу акцію активісти проводили у березні 2016 року в 15 областях України.
 


​Крім того, 4 вересня народні депутати закликали Службу безпеки та Генеральну прокуратуру розслідувати діяльність Віктора Медведчука.

Зі свого боку Медведчук заявляє, що у захисті Василя Стуса він як адвокат не порушував норм адвокатської діяльності та професійної етики. 
 
Фото: Радіо Свобода