Кравчук заявляє, що у випадку поразки на виборах Тимошенко не втече за кордон

ВИБОРИ / Довірена особа кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко, перший Президент України Леонід Кравчук не виключає того, що у випадку поразки на президентських виборах Юлія Тимошенко не покине країну і піде в опозицію до Віктора Януковича.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Леонід Кравчук заявив сьогодні на прес-конференції у Чернівцях, відповідаючи на запитання журналістів, «чи не покине країну Ю.Тимошенко під страхом порушення старих кримінальних справ у випадку поразки на виборах Тимошенко і її відставки уряду».

«Як кажуть росіяни, победа победе – рознь. Якщо буде великий розрив у відсотках між Януковичем і Тимошенко, не буде зафіксовано реальних порушень виборчого процесу та фальсифікацій, якщо Уряд відправлять у відставку без порушень і у відповідності з Конституцією України (а не просто через те, що комусь не подобається Тимошенко) , вона матиме сили піти в опозицію. З України вона також нікуди не поїде», - заявив Леонід Кравчук.

Водночас він захистив Юлію Тимошенко, вважаючи, що їй приписують «багато надуманого» і у Генпрокуратури немає підстав порушувати проти неї кримінальні справи.

За словами Л.Кравчука, «те, що приписують Ю.Тимошенко щодо діяльності компанії ЄЕСУ і П.Лазаренка, це нікуди не годиться і тут багато неправди. Навіть американці, коли розглядали у суді справу Лазаренка, не долучили до матеріалів справи дані про діяльність Єдиних енергосистем. Але комусь вигідно казати, що вона знаходиться у когось за кордоном під впливом - витягують на світ божий старих адвокатів, прокурорів».

«При біологічній ненависті Ющенка до Тимошенко, якби хоч пів сторінки це було правда, то проти неї на другий же день була б знову відкрита кримінальна справа. Прокуратура – під Партією регіонів і Ющенком, але ж не відкривають справи! Я казав особисто Вікторові Ющенку – якщо ви маєте такі докази і не несете у прокуратуру, то ви співучасник злочину. Не несуть! Значить їх немає у природі», - вважає Л.Кравчук.

 

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, УНІАН/ БукІнфо (с)

Фото автора


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації