У Чернівцях прокуратура вимагає повернення місту земельну ділянку вартістю понад 2 млн 500 тис грн, що протиправно опинилась у власності ЖБК

Прокуратура вимагає повернення територіальній громаді земельної ділянки вартістю понад 2 млн 500 тис грн, що протиправно опинилась у власності житлово-будівельного кооперативу.

Чернівецька окружна прокуратура виявила порушення вимог земельного та житлового законодавства на території міста Чернівці.

Установлено, що у 2018 році Чернівецька міська рада надала безоплатно у власність житлово-будівельному кооперативу, створеному трьома особами, які не перебували на квартирному обліку та не потребували поліпшення житлових умов, земельну ділянку площею 0,3419 га для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Надалі вказана земельна ділянка була відчужена на користь іншого обслуговуючого кооперативу. Вказані дії відбулись з суттєвими порушеннями Земельного та Житлового кодексів України.

Чернівецька окружна прокуратура пред’явила до суду позов про визнання незаконним та скасування рішення Чернівецької міської ради, витребування земельної ділянки з незаконного володіння на користь територіальної громади м. Чернівці.


Коментарі:
Більше новин по темі: