Поліції хочуть надати право проводити техогляд авто прямо на дорозі

ЯК ВАМ ПРОПОЗИЦІЯ? /

Поліція зможе проводити техогляд прямо на дорозі. Таке рішення обумовлене тим, що Україна повинна виконувати вимоги Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Зокрема, це також стосується підвищення безпеки на дорогах. Відомо, що техогляд планують перейменувати на «перевірку транспорту на придатність до експлуатації» (ПТПЕ). Законопроект пропонує два види технічного іспиту: періодична перевірка транспорту; придорожній огляд.

Тепер приватні легкові автомобілі та легкові вантажівки масою до 3,5 тонни будуть проходити першу перевірку через 4 роки з моменту реєстрації, а потім кожні два роки. Що стосується таксі - через 1 рік з моменту реєстрації і щорічно. Автобуси, мікроавтобуси будуть перевірятися через 1 рік з моменту реєстрації і кожні півроку. Вантажівки та напівпричепи з вагою понад 3,5 тонни - через 1 рік з моменту реєстрації і щорічно. Мотоцикли з двигуном об'ємом понад 125 кубічних сантиметрів пропонують перевіряти через 2 роки з моменту реєстрації і кожні 2 роки.

Однак є й ті, кому не доведеться проходити перевірки. Це транспорт з максимальною швидкістю до 25 км / год; антикварний транспорт; спортивні машини; автомобілі з дипломатичною недоторканністю; трактори та сільгосптехніка з об'ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів.

Раніше повідомлялося, що в Україні можуть змінитися правила оподаткування автомобілів, які врегулюють питання стосовно проблеми так званих «евроблях». Про це йдеться в законопроекті №3704, який був недавно представлений в стінах українського парламенту.

Пільговий період розмитнення по відношенню до таких машин був продовжений лише до кінця грудня минулого року, що перетворило в колапс поточні закони щодо вартості та правил розмитнення машин з іноземною реєстрацією.


Коментарі:
Більше новин по темі: