П'ять категорій українців можуть виїжджати за кордон без військового квитка

Відповідно до нових норм, військовозобов'язані чоловіки, які мають право виїжджати з України, окрім документів, які це підтверджують, повинні пред'явити на вимогу працівників Держприкордонслужби військово-обліковий документ. Проте є винятки з правил — п'ять категорій чоловіків можуть не пред'являти цей документ при перетині кордону.

Хто саме наразі має право цього не робити, розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в етері "КИЇВ 24", пишуть Новини LIVE.

Хто може виїхати за кордон без перевірки військово-облікових документів

Так, за словами речника ДПСУ, наразі існують п'ять категорій чоловіків, у яких під час виїзду за кордон не перевіряють військово-облікові документи.

"Наразі ми не перевіряємо наявність військово-облікового документа в інших категорій осіб, які правилами перетину кордону прописані окремими пунктами, відносно яких чітко зазначені умови перетину кордону", — пояснив Демченко.

До цих категорій належать:

  • особи з інвалідністю;
  • особи, які супроводжують дорослих людей чи дітей з інвалідністю;
  • чоловіки, які перевозять гуманітарну допомогу;
  • водії, які здійснюють міжнародні перевезення товарів та пасажирів;
  • працівники залізниці, авіаційної та морської галузей.

Також Андрій Демченко додав, що змін до правил перетину кордону громадянами України, затверджених постановою уряду №57, поки що не внесено. Проте у майбутньому це цілком можливо. Про будь-які зміни ДПСУ обов’язково повідомить громадян.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації