Чернівецьку область "слуги" таки поділили на три округи: ліквідовують Сторожинецький та Хотинський райони. Хто як голосував? Екс-нардеп Бурбак жорстко розкритикував це рішення

ПОРІЗАЛИ ПО-ЖИВОМУ /

Верховна Рада України ухвалила в цілому проект постанови про ліквідацію та утворення районів, внесену Кабінетом міністрів України з урахуванням пропозицій профільного комітету ВР.

Відповідне рішення підтримали 238 народних депутатів України, інформує УНН. Проектом постанови №3650 передбачається утворення в областях та Автономній Республіці Крим 138 районів, замість існуючих 490 районів (Кабміном пропонувалося утворення 129 районів).

Зазначається, що межі районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу відповідного району. Вибори депутатів районних рад районів, ліквідованих згідно з цією постановою, цієї осені вже не проводитимуться.

Окрім того, передбачається, що ліквідація та утворення районів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей проводиться після повернення цих територій під загальну юрисдикцію України.

Чи не найбільше змін порівнянно з урядовим проектом зазнав адміністративний поділ Чернівецької області. Так, у ній пропонують утворити Вижницький район, натомість ліквідувати Сторожинецький та Хотинський райони, водночас утворити Дністровський район (з адміністративним центром у селищі міського типу Кельменці) та Чернівецький район з центром в Чернівцях (що було запропоновано урядом).

Як голосували буковинські нардепи-депутати за це рішення:

Олена Лис, Слуга народу – Не голосувала

Максим Заремський, Слуга народу – За

Георгій Мазурашу, Слуга народу – За

Валерій Божик, Слуга народу – За

Оксана Гринчук, Слуга народу – За

Володимир Козак, Слуга народу – За

Максим Павлюк, Слуга народу – Утримався

Сергій Рудик, депутатська група "Партія "За майбутнє" – Проти

Михайло Папієв, Опозиційна платформа – Не голосував

“Хотин – не село”: Максим Бурбак прокоментував прийняття Радою постанови про створення районів

Народний депутат України VII – VIII скликань Максим Бурбак, прокоментував прийняття Верховною Радою скандальної постанови про створення районів, згідно з якою центром новоствореного Дністровського району будуть Кельменці, а не Хотин.

У Facebook він написав, що особисто звертатиметься до чинних народних депутатів з проханням підписати звернення до Конституційного суду щодо визнання невідповідності даної Постанови про ліквідацію та створення нових районів N 3650 чинній Конституції.

“Особисто звернусь до чинних народних депутатів підписати звернення до Конституційного суду щодо визнання невідповідності даної Постанови про ліквідацію та створення нових районів N 3650 чинній Конституції. Не дамо роздерибанити Чернівецьку область за інтересами місцевих князьків та їх слуг!!! Славетний Хотин не дамо перетворити на село!!!”, – заявив політик.


Коментарі:
Більше новин по темі: