Зеленський зробив неймовірне: ввів санкції проти соратника кума Путіна і трьох проросійських телеканалів

Є СТАЛЬНІ ЯЙЦЯ?! /

Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій щодо народного депутата Тараса Козака, а також восьми ТОВ з обмеженою відповідальністю. Санкції вводять терміном на 5 років.

Про це йдеться на сайті президента.

Також санкції накладені на низку телеканалів, якими володіє Тарас Козак. Зокрема, санкції введені проти компаній "ТВ Вибір", "Телерадіокомпанія "112-ТВ", "Лідер ТВ", "Партнер ТВ", "Новини 24 години", "Нові комунікації ", які мовлять під брендами "112 Україна", NewsOne та ZIK.

Серед іншого в указі Зеленського позначено анулювання їх ліцензій.

Санкції також передбачають:

блокування активів;

обмеження торговельних операцій;

обмеження, транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України;

запобігання виведенню капіталів за межі України;

зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань;

повну або часткову заборону вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з законом;

припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави;

заборону передання технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності;

Нагадаємо, Національна рада з питань телерадіомовлення оголосила позапланову перевірку телеканалу "NewsOne" через ознаки розпалювання ворожнечі. Перевірка проходитиме у період з 8 по 19 лютого.

Також у грудні Нацрада висловила попередження телеканалу "НАШ" через трансляцію прес-конференції російського президента Володимира Путіна.

Введенні указом Зеленського санкції проти нардепа ОПЗЖ Козака і телеканалів, що йому належать, завдадуть непоправної шкоди впливу РФ у медіа-полі України.

Про це пише у Фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Це просто бомба! Зеленський вперше завдав потужного удару по російській пропаганді і впливу Путіна в Україні! Президент Володимир Зеленський щойно ввів санкції і зупинив мовлення медіа-холдингу кума Путіна Віктора Медведчука! Президент України ввів санкції і зупинив всю юридичну та фінансову діяльність Тараса Козака - формального власника медіаструктури кума Путіна, а також пов'язаних із ним юридичних осіб, на яких оформлено мовлення трьох телеканалів 112, ЗІК і Newsone.

Судячи зі змісту указів, сьогодні о 00.00 мовлення трьох телеканалів має бути зупинено, вся легальна діяльність медіахолдингу Медведчука і його головного партнера Козака припиняється терміном на п'ять років", - зазначає журналіст.


Коментарі:
Більше новин по темі: