У Чернівцях супермаркету російської мережі не буде. Секретар РНБО Данілов жорстко висловився щодо планів росіян

Секретар ради безпеки і оборони України Олексій Данілов повідомив, що вихід російської мережі супермаркетів Mere (проєкт власників російської мережі Світлофор) на український ринок неможливий.

Таку заяву він зробив на пресконференції під час форуму Україна 30, передає РБК-Україна.

Зокрема Данілов назвав повідомлення про відновлення роботи супермаркету Mere в Миколаєві та плани мережі з відкриття ще 40 магазинів в Україні «неперевіреною інформацією, яка починається з невизначених ресурсів».

«Як це взагалі можливо, це суто провокаційні речі. Якщо, не дай бог, якась міська влада дозволить цим хлопцям працювати, повірте, у нас вистачить розуміння, що це робити неможливо … Нехай у себе там, у них є де розвиватися, Хабаровськ … нехай туди їдуть і розвивають дискаунтери …», — заявив Данілов.

Також він підкреслив, що якщо міська влада віддаватиме преференції російському бізнесу (якщо йдеться про Миколаїв), до мера і міських депутатів будуть швидко застосовані заходи.

«Тому що без їх дозволу цього зробити не можна», — підкреслив Данілов.

Нагадаємо, що днем раніше профільне видання Retailers з посиланням на директора з розвитку Mere в Україні Артема Хоменко повідомило про плани мережі відновити роботу супермаркету Mere в Миколаєві і відкрити 40 магазинів до кінця року, зокрема, у Чернівцях.


Коментарі:
Більше новин по темі: