У Чернівцях розпочалася перша сесія Чернівецької районної ради. Фракція ОПЗЖ оголосила, що преходить в опозицію (НАЖИВО)

З ПОЧИНОМ! /

У Чернівцях розпочалося перше засідання Чернівецької районної ради. Про це повідомляє ІА АСС.

Відповідно до протоколу Чернівецької районної територіальної виборчої комісії «Про результати виборів», до Чернівецької районної ради було обрано 54 депутати від 10 політичних партій. А саме: Слуга народу – 9 депутатів; Єдина Альтернатива – 7 депутатів; Європекйська Солідарність – 7 депутатів; ОПЗЖ – 6 депутатів; Батьківщина – 5 депутатів; За майбутнє – 4 депутати; Команда Михайлішина – 4 депутати; Пропозиція – 4 депутати; Народний контроль – 4 депутати; Радикальна партія Олега Ляшка – 4 депутати.

Новообрані депутати склали присягу та отримали депутатські посвідчення. Депутати Чернівецької районної ради засідають у залі, де збираються обласні депутати.

Під час засідання партія «Опозиційна платформа - за життя» (ОПЗЖ), яка зайшла до Чернівецької районної ради у складі чотирьох депутатів, офіційно оголосила, що переходить в опозицію. Про це повідомляє кореспондент ІА АСС.

Наразі депутати пішли на перерву, після якої шляхом таємного голосування обиратимуть голову Чернівецької районної ради.

На посаду голови Чернівецької районної ради висунули одного кандидата, це представник партії «Слуга народу» Руслан Домніцак. Він працював у правоохоронних органах, зокрема і в Службі Безпеки України. Про себе Руслан Домніцак сказав, що він управлінець та юрист. Має дві вищих освіти.

Нагадаємо, що у липні Чернівецьку область поділили на три райони, серед яких Чернівецький - найбільший.


Коментарі:
Більше новин по темі: