У Чернівцях розпочалася перша сесія Чернівецької районної ради. Фракція ОПЗЖ оголосила, що переходить в опозицію. Стало відомо, хто претендує на голову райради (НАЖИВО)

З ПОЧИНОМ! /

У Чернівцях розпочалося перше засідання Чернівецької районної ради. Про це повідомляє ІА АСС.

Відповідно до протоколу Чернівецької районної територіальної виборчої комісії «Про результати виборів», до Чернівецької районної ради було обрано 54 депутати від 10 політичних партій. А саме: Слуга народу – 9 депутатів; Єдина Альтернатива – 7 депутатів; Європекйська Солідарність – 7 депутатів; ОПЗЖ – 6 депутатів; Батьківщина – 5 депутатів; За майбутнє – 4 депутати; Команда Михайлішина – 4 депутати; Пропозиція – 4 депутати; Народний контроль – 4 депутати; Радикальна партія Олега Ляшка – 4 депутати.

Новообрані депутати склали присягу та отримали депутатські посвідчення. Депутати Чернівецької районної ради засідають у залі, де збираються обласні депутати.

Під час засідання партія «Опозиційна платформа - за життя» (ОПЗЖ), яка зайшла до Чернівецької районної ради у складі чотирьох депутатів, офіційно оголосила, що переходить в опозицію. Про це повідомляє кореспондент ІА АСС.

Наразі депутати пішли на перерву, після якої шляхом таємного голосування обиратимуть голову Чернівецької районної ради.

На посаду голови Чернівецької районної ради висунули одного кандидата, це представник партії «Слуга народу» Руслан Домніцак. Він працював у правоохоронних органах, зокрема і в Службі Безпеки України. Про себе Руслан Домніцак сказав, що він управлінець та юрист. Має дві вищих освіти.

Як повідомляє molbuk.ua, сьогодні під час першого засідання райради новообрані депутати голосуватимуть за голову ради.

Претендентом на голову Чернівецької районної ради став депатат від партії “Слуга народу” Руслан Домніцак. Він єдиний кандидат на цю посаду.

У своїй промові Руслан Домніцак зазначив свої першочергові завдання на посаді голови Чернівецької районної ради.

“Першочергове завдання — це ефективна робота Чернівецької районної ради, щоби в одній команді працювали всі 54 депутати районної ради. Також, щоби була тісна взаємопраця з ОТГ, сприяння вирішенню їхніх проблем та залучення інвестицій. Крім того, проведення аудиту майна, яке було закріплене за колишніми райрадами”, - сказав Руслан Домніцак.

Руслан Домніцак народився на Сокирянщині у селі Вашківці. Свою трудову діяльність почав з посади завідувача клубу.

У 1996 році почав працювати у правоохоронних органах - у патрульно-постовій службі лінійної станції “Чернівці” та “Ларга”.

Згодом став керівником міського відділення у місті Новояворові Львівської області, був першим заступником райвідділу.

З 2010 року був начальником управління карного розшуку УМВС України у Чернівецькій області.

Працював в СБУ, де займався боротьбою з організованою злочинністю.

Нагадаємо, що у липні Чернівецьку область поділили на три райони, серед яких Чернівецький - найбільший.


Коментарі:
Більше новин по темі: