Ренесанс Михайлішина і аргументи проти вітру

У Чернівцях так вже склалося, що перманентного кандидата на мери, політичного дублера Василя Продана - Віталія Михайлішина витягують із затертої колоди у двох випадках.

Перший - це коли треба підмінити самого Продана на виборах мера через підмочену репутацію останнього, або ж коли потрібно знову загітувати на якусь пакість вже розхолоджений особистий електорат людини-посмішки.

Цього разу його використали, як відомого бронзового брюссельського хлопчика, причому, проти вітру.

Бо буквально вчора у соцмережах з'явився підзабутий громадськістю Віталій Михайлішин з безпрограшним, на думку очільників "Рідного міста", які караван-сараєм вже майже повністю переїхали в "УДАР", спічем про буцімто наміри мера Клічука радикально збільшити плату за тепло. Оце сподівалися закрутиться. Причому, завершив Михайлішин своє звернення до чернівчан в тональності ґеволту вже звичним закликом штурмувати міськраду.

Але постріл виявився холостим, як майже завжди.

Доки іміджмейкери Продана писали Михайлішину знамениту промову японського імператора Хірохіто, Роман Клічук, який на коротшій нозі з людьми, вже повідомив, що ціна на опалення цієї зими зростати не буде. І пояснив плюси та мінуси такої позиції.

Виявляється, міська рада вже доклала максимум зусиль для того, щоб тариф на тепло в поточному опалювальному сезоні залишався низьким. Платити ті, хто користується послугами "Теплокомуненерго", і далі будуть 1 204 гривні за гігакалорію. І це найнижчий тариф в Україні.

Крім того, Клічук чесно заявив, що не поділяє загального оптимізму, оскільки бачить всю наявну фінансову картину міста.

А щоби не збільшувати тарифи однією рукою, міській раді доведеться іншою витягати з бюджету 250 мільйонів гривень, аби перекрити реальну вартість газу виставлену олігархами за такого її демпінгування.

Причому, сподіватися на підтримку центральної влади, при такій протидії Чернівецької обласної адміністрації, навряд чи доводиться. А це означає, що інші нагальні питання, як-то ремонт доріг, шкіл, дитсадків, знову ляжуть у довгу шухляду. І вони теж стосуються кожного у місті.

То про що говорив наш Хірохіто - Михайлішин? А ні про що. Бла-бла-бла.

Просто запроданці знову затівали кімнатну революцію у Ратуші, до того ж, залучивши до кампанії окремих "зелених", які ще не розуміють поточну фінансову ситуацію у державі проти зими. Витягнута зі скрині бойова волинка здулася, як капшук.

Тепер доведеться вишукувати нових зачіпок на тлі вже роздратованого постійним дешевим театром кімнатних опозиційних тигрів загалу. А це робити все важче. Маскування під пропрезидентських розгадано, маски зняті.

Урочисті проводи Валерія Чинуша в очільники "УДАРу", на його ж трійці з бубенцями, розставили всі крапки над "і". Бо всі знають, під ким в області Чинуш ходить, як, до речі, і губернатор Осачук. Його звати Василь Сафронович, а тому перекочування табору з "Рідного міста" в "УДАР" означає одне: і Продан, і Чинуш, і вже однією ногою Осачук - серцевина нового осередку, по суті, антипрезидентських сил Буковини.

Бо саме Кличка і його "УДАР" президентська команда в Маріїнському, ОП, уряді та Верховній Раді розглядає, як найсерйознішого противника на всіх можливих майбутніх виборах, календарних та дострокових.

Тож якщо хтось думає, що у Чернівцях цієї зими не буде тепло, він дуже помиляється. Буде гаряче. Черевики кількох керівних чиновників ОДА, на чолі з губернатором, вже підгорають, як шніцелі на пательні.

І благенький Михайлішиновий вогнегасник проти вітру цьому не зарадить.

Влад СКИПАЛЬСЬКИЙ, спеціально для БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації