Позиція обласної організації "Слуга народу" щодо Оксани Зубжицької - відверте "кришування"

У той час, коли у Києві президент Зеленський та керівництво партії "Слуга народу" раз по раз карає високопоставлених однопартійців, котрі своїми діями дискредитують партію і владну вертикаль, коли навіть з монобільшості у Верховній Раді виганяють народних депутатів, у Чернівцях "слуги" своїх захищають. Покривають, відбілюють, роблять вигляд, що нічого не сталося.

Не знаєю, який дощ ллється в очі обласної лідерки Олени Лис, голови фракції в облраді Володимира Жаровського, нардепа Георгія Мазурашу та інших представників провладної партії в області, але насправді недостойну поведінку тієї ж Оксани Зубжицької, депутатки міськради, вони не помічають.

Вперто роблять вигляд, що не бачили сюжет на наближеному до президента каналі "1+1", де її звинуватили у зловживанні партійним квитком та посвідченням депутата задля незаконного отримання, використовуючи, як йдеться у сюжеті, заслуги колишнього чоловіка-героя, трьох земельних ділянок у центрі Чернівців. Двох для себе, однієї для доньки, котра не є рідною загиблому атовцю.

Однопартійці впритул не бачать, що їхня колєжанка "обзавелася" багатьма магазинами, за які не сплачує оренду у повному обсязі, у такий спосіб збіднюючи міську казну, коштом якої добилася ще й погашення власного кредиту у банку, знову ж прикриваючись своїм статусом. Крім того, ще й вибила значну суму допомоги від держави. Врешті, й «несподіваною» прихильністю до Василя Продана, Віталія Михайлішина, Михайла Яринича - лідерів партій з опозиційної трійки у міськраді.

Ні Олена Лис, ні її колеги у верхівці обласної структури "Слуги народу" не провели "розбору польотів" Зубжицької навіть після того, як журналістка "1+1" Ірина Матвієнко, котра провела журналістське розслідування і вивела на чисту воду чернівецьку депутатку, заявила, що їй та її дітям вже погрожують. А крім того, ще й роблять сексиські напади на неї особисто з ефірів наближеного до Продана телеканалу.

Навіть той факт, що такими проявами та погрозами вже займається київська поліція і справа на контролі у Генпрокурорки Ірини Венедіктової, аж ніяк не закликав до відповідальності перед своїми виборцями чернівецьку партійну колєжанку.

Тут і далі рука руку миє. Де та Венедіктова, де та голова партії Олена Шуляк, де той Володимир Зеленський, а де Чернівці з їхніми договорняками, кумівством, підтасуванням фактів та прямою неповагою і до власних виборців, і до всієї громади. Генпрокурорка історію з Зубжицькою скандальною вважає, а слуга-депутатка з Чернівців Олена Лис - ні.

До речі, з приводу дій Зубжицької, як у рот води набрали не лише Олена Лис, а й губернатор краю Сергій Осачук. А міг би висловити свою, як мінімум громадянську позицію, до скандалу в провладній партії. Все ж таки президента в області представляє. Але не цього разу?

Кришування один одного, відкриття шлюзів партійним колегам до збагачення з державних та громадських грошей, повний ігнор суспільної думки - вже стали управлінським почерком очільників як області, так і обласної організації "Слуги народу". А президент та голова Верховної Ради ніяк не дотямлять, а чого ж так стрімко падають партійні рейтинги?

Влад СКИПАЛЬСЬКИЙ, спеціально для БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації