На манєже все те же: Ківа "оголосив війну фашизму" і почав стріляти з автомату

ДАЛИ “ШАРІКОВУ” АВТОМАТ…

У річницю загибелі Степана Бандери депутат проголосив себе "лідером українського антифа" і нагадав подробиці вбивства націоналіста. Парламентар побажав такої ж долі всім, проти кого зібрався "воювати".

Депутат Верховної Ради від фракції "Опозиційна платформа — за життя" Ілля Ківа, озброївшись автоматом і вибравшись до лісистої місцевості, записав відеозвернення, яке опублікував в своєму телеграм-каналі, пише Фокус.

В кадрі нардеп від ОПЗЖ, одягнений в чорний костюм, назває себе "лідером антифашистів".

"Я, лідер антифашистського руху в Україні, онук героя Радянського Союзу — Ківа Ілля — не міг залишити непоміченою подія, яка поставила крапку 62 роки тому. 15 жовтня 1959 року в Мюнхені було ліквідовано зрадник батьківщини, пособника нацистів — Степана "соплю", він же Бандера. І так повинно бути з кожним, хто сповідує фашизм і йому прислуговує. Смерть зрадникам. Смерть фашизму", — заявив парламентар, після чого здійснив кілька пострілів у небо з автоматичної зброї.

Одночасно з початком стрільби, яку почав Ківа, за спиною нардепа почалися залпи феєрверку.

Вбивство Степана Бандери

Степан Бандера — ідеолог українського націоналізму, діяч Організації українських націоналістів (ОУН) і один з ініціаторів створення Української повстанської армії (УПА), метою якої була проголошена боротьба за незалежність України.

Останні роки свого життя Бандера провів в еміграції, в кінці 1950-х років влаштувався в Мюнхені. 15 жовтня націоналіст був підступно вбитий співробітником КДБ СРСР Богданом Сташинським, який використав в якості знаряддя вбивства шприц з ціаністим калієм.

Це відео Іллі Киви — не перше за останній час, що викликало резонанс в суспільстві. 7 жовтня цей нардеп-колаборант, стоячи на фоні державних прапорів України, записав на камеру привітання з днем народження президенту Росії володимиру путіну. Політик побажав главі держави-агресора "божого благословення і здоров'я" і назвав його лідером "дружнього нам народу".


Коментарі:
Більше новин по темі: