"Бумеранг" б’є по Продану і Михайлішину: Чернівецька ТВК з третьої спроби не може зареєструвати повний склад міськради

НЕ КОПАЙ ЯМУ ІНШУ - САМ ДО НЕЇ ПОРТАПИШ /

Чернівецька міська територіальна виборча комісія з третьої спроби не може зареєструвати представників від партій "Рідне місто" та "Команди Михайлішина".

Щоби зареєструвати їх депутатами комісія не може зібратися, пише molbuk.ua

Так, 24 грудня, десять депутатів вищезгаданих партій подали заяви до ТВК, однак щоби зареєструвати їх депутатами комісія не може зібратися.

Збиратися у ТВК мали у суботу, 26 грудня, та у понеділок, 28 грудня, але засідання так і не відбулося. Реєстрацію перенесли на 10 годину 29 грудня, проте до ТВК прийшли лише четверо членів комісії, тому кворуму не відбулося. Реєстрацію знову перенесли.

Раніше повідомлялося, що 24 грудня представники політичних партій "Команда Михайлішина" та "Рідне місто" подали заяви до міської територіальної виборчої комісії щодо реєстрації їх новообраними депутатами Чернівецької міськради.

26 грудня Чернівецька міська ТВК не змогла прийняти рішення про реєстрацію їх депутатами міськради у зв’язку з відсутністю кворуму.

Як відомо, представники партій "Рідне місто" й "Команда Михайлішина" залишились єдиними у новообраному складі Чернівецької міської ради, які до цього часу не зареєструвалися депутатами Чернівецької міськради. Обидві партії раніше зверталися до суду з позовними заявами, в яких просили суд скасувати реєстрацію новообраних депутатів міськради, а також визнати незаконним проведення першого пленарного засідання Чернівецької міської ради восьмого скликання.

Фото МБ


Коментарі:
Більше новин по темі: