Знаменитий буковинський митець Орест Криворучко втрачає зір: потрібна допомога

ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ /

Відомий чернівецький художник Орест Криворучко потребує допомоги на лікування. Митцю необхідна операція, адже він втрачає зір. Про це у Facebook повідомила викладачка Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Ірина Ткачук-Кобеля.

«На жаль, в його сім'ю прийшла біда: всі члени родини мусять приймати дороговартісні ліки на постійній основі: донька перенесла онкологічне захворювання, а сам він потребує операції, адже втрачає зір (одне око вже не бачить), і часто наявних коштів вистачає лише на ліки і комунальні платежі, не залишається навіть на їжу», - йдеться у повідомленні.

Небайдужих просять підтримати художника замовленням або купівлею його картин, або ж перерахувавши кошти на рахунок 4149 4993 4851 5568.

Нагадаємо, 29 січня о 18.30 у Steinbarg Gallery & Café на вулиці Університетській відбудеться благодійний аукціон зі збору коштів на лікування чернівецького телеоператора Максима Білоткача.

Діагноз його хвороби – вузлові інфільтрати класичної лімфоми Ходжкіна, із обширним некрозом – це злоякісне захворювання лімфатичної системи.

І сьогодні дуже важливо, аби 29 січня ви прийшли і обрали для себе гарну річ серед лотів, а тим самим допомогли Максові закрити питання грошей на лікування. Тому до зустрічі у п’ятницю в о 18.30 у Steinbarg Gallery & Café!

Та добрі справи не мусять чекати, тому нагадую реквізити картки мами Максима.

5168745100841284, ПриватБанк, Валентина Білоткач. Телефон 050 581 53 11.


Коментарі:
Більше новин по темі: