Журналіст Петро Кобевко: "Якщо мер Клічук побудує у Чернівцях сміттєпереробний завод, то буде "вартий десятки Федоруків і сотні Каспруків"

ОДКРОВЕННЯ ВІД ПЕТРА /

З мера Клічука у Чернівцях буде великий мрійник, або великий чоловік.

І це залежатиме від виконання однієї-єдиної обіцянки. Чернівчани досі не можуть достоту оговтатися від того, що обіцяє Роман Клічук. А він обіцяє у нас спорудити великий сміттєпереробний завод.

Колись давно Федорук за всі свої роки обіцяв це зробити. Не зумів.

Навіть Олексій Каспрук заїкнувся про сміттєпереробку у Чернівцях. Але швидко вдарив себе по писку і вже до цієї теми навіть не наближався.

Переробка сміття – це справа благородна і корисна, і дороговартісна, і суперприбуткова. Кажуть, що у світі нею займаються тільки великі політики, великі магнати та мафіозі.

А в Україні досі не створено жодного сміттєпереробного заводу. Є тільки два для спалення сміття. Навіть великий Львів не зміг впоратися зі сміттям. Там навіть смерті на сміттєзвалищах були, а завод не збудували. Ледь мера Садового не пустили з торбою по світу через сміття. А його партію «Самопоміч» таки цим сміттям «засипало». Якби не сміття, то хтозна, чи не став би Садовий президентом України. Тож львівське сміття поховало амбіції львівського мера.

А наш мер взявся за сміття. Якщо він зможе збудувати завод, то перероблятиме сміття на ньому з усіх областей західної України, а також із Хмельницької і Вінницької.

І буде Клічук тоді вартий десятки Федоруків і сотні Каспруків. А якщо не зможе?  То він ніц тоді не буде вартий.

ЧАС покаже.

Петро КОБЕВКО, шеф-редактор гаети "Час" (Чернівці)


Коментарі:
Більше новин по темі: