Зеленський відповів про чутки щодо раку Путіна

Президент Володимир Зеленський заявив, що чутки про хворобу президента Росії Володимира Путіна йому не цікаві, а насправді його хвилює загальна хвороба росіян, які мають завищені амбіції, не поважають міжнародне право і не цінують життя.

Як повідомляє Українська правда, про це Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю американському телеканалу NBС на прохання прокоментувати чутки про те, що Путін хворий.

"Я чесно кажучи не знаю, що відбувається з Володимиром Путіним. Я вважаю, що в росіян є дійсно велика хвороба в цілому. Але вона, мені здається, складніша, ніж те, що говорите ви (що Путін хворий на рак – ред.). Це хвороба щодо поваги до нашого народу, хвороба щодо захоплення територій, хвороба до таких катувань, які вони вчинили на нашій землі. Мені здається, що це складний момент і це є хвороба не тільки однієї людини", - заявив Зеленський.

На думку Зеленського, "багато людей в оточенні президента РФ хворі через завищення амбіцій, зайві амбіції, нерозуміння і неповагу до міжнародного права, неповагу просто до життя людей".

"Для мене життя людей – безцінне, це найголовніше, що є, для них – це нічого, просто матеріал. Мені здається, ця хвороба небезпечна для нашої держави, а все інше для мене – це балачки і не дуже цікаво", - додав президент України.

Нагадаємо, у квітні журналісти-розслідувачі повідомляли, що президента Росії Володимира Путіна в поїздках супроводжують десятеро лікарів, а сам він цікавиться нетрадиційною медициною – наприклад, приймає ванни з екстракту рогів оленів. У травні російські блогери писали, що Путіна готують до онкооперації. Британські таблоїди з посиланням на "джерела" писали, що у Путіна рак крові. Згодом глава військової розвідки України Кирило Буданов розповів, що президент Росії Володимир Путін серйозно хворий на рак, і в РФ вже відбувається переворот з метою повалення Путіна. Про хворобу Путіна повідомляв також колишній британський шпигун Крістофер Стіл.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації