Відновлений на посаді керівник Чернівецької обласної лікарні Дмитро Домбровський своїм новим заступником призначив Іллю Тащука

Про призначення Іллі Тащука заступником медичного директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня" повідомив у Фейсбук в.о. директора Дмитро Домбровський, який сам недавно, але справедливо, повернувся на посаду. Оскільки з порушенням чинного законодавства був незаконно усунутий головою ОВА Осачуком від керівництва закладом комунальної власності обласної ради. Всупереч позиції голови облради та депутатського корпусу.

Тепер Дмитро Домбровський знову розпочав реформувати та реорганізовувати головну лікарню області, адаптуючи її до сучасних умов і викликів. Зміни давно назріли, тому зволікати ніколи. Колишній керманич лікарні Сергій Бродовський, який днями вийшов із слідчого ізолятора, мав аж десять заступників! За нашою інформацією, в процесі оптимізації роботи їх у Домбровського залишиться не більше п’яти.

Тому призначення заступником такого професійного спеціаліста, як Ілля Тащук - розумний крок, який підсилить управлінську вертикаль лікарні особливо у воєнний час.

"Лікарня нагально потребує оптимізації та реорганізації. Це завжди непростий, дуже болючий процес, але він неминучий. Хочеш щось змінити - почни з себе, твердять філософи, отже і зміни у колективі слід починати з керівної ланки, а не з простих лікарів, особливо не з молодшого медичного персоналу.

Переміни в адміністрації лікарні включають не тільки зменшення кількісного складу, а залучення ефективних молодих лікарів-менеджерів до керівництва. Одним з таких високопрофесійних спеціалістів є Ілля Тащук, який не так давно став членом нашого колективу. Впевнений, що його призначення заступником медичного директора суттєво вплине на якість організації роботи лікарні. Бажаю йому успіхів і досягнення нових висот в цьому напрямку роботи", - зазначив Дмитро Домбровський.

Він також подякував голові обласної ради Олексію Бойку, депутатам обласної ради за всебічну підтримку очолюваного медичного закладу.

Тепер кожен на своєму робочому місці наближає нашу велику Перемогу. І медики є невід'ємною частиною нашого спільного фронту. Тож наша робота має бути ефективною та успішною особливо тоді, коли на чолі професійних колективів стоять авторитетні серед медперсоналу та буковинців фахівці.

Микола АНДРІЙЧУК, для БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: