Скандальний екс-полісмен очолив один з головних департаментів Чернівецької ОДА

ТАКІ КАДРИ /

Новим керівником департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької обласної державної адміністрації став Микола Гладюк.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідне розпорядження про визначення переможця добору на цю вакантну посаду підписав голова ОДА Сергій Осачук.

"Визначити переможцем добору на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – директора департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА Гладюка Миколу Дмитровича шляхом укладання контракту, за результатами співбесіди", – йдеться у тексті документу.

Як раніше повідомлялося, Микола Гладюк наприкінці 2020 року був призначений Осачуком на посаду керівника департаменту регіонального розвитку.

Микола Гладюк житель міста Заставна Чернівецької області, 1980 року народження.

Як повідомляє сайт Заставнівської РДА, вищу освіту за спеціальністю правознавство, за кваліфікацією юрист здобув, навчаючись у Національній Академії Внутрішніх Справ України

Працював у Заставнівському РВ УМВС у Чернівецькій області. Працював на керівних посадах правоохоронних органів Чернівецької та Львівської областей

У квітні 2020 року був призначений на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської РДА.

Микола Гладюк у декларації про доходи за 2019 рік вказав земельну ділянку площею в тисячу квадратних метрів та три житлові будинки у власності дружини.

Скандали за участю посадовця

Як повідомляє львівське видання "Твоє місто", у 2016 році, коли Микола Гладюк був начальником карного розшуку поліції Львівщини, щодо нього розпочали службове розслідування за водіння у нетверезому стані.

На порталі zik.ua зазначають, що начальника управління карного розшуку поліції Львівщини Миколу Гладюка понизили у посаді після скандалу, коли його затримали нетверезим за кермом на АЗС у Львові.


Коментарі:
Більше новин по темі: