Продан зберігає в готівці понад 10 млн. гривень і понад мільйон у валюті

ЖИТІЄ МОЄ... /

Колишній секретар Чернівецької міської ради Василь Продан оприлюднив свою електронну декларацію за 2020 рік.

Декларація з’явилася на сайті НАЗК 12 січня цього року.

Згідно з даними, оприлюдненими в документі, Продан проживає із своєю дружиною Оксаною та молодшою дочкою Мариною.

Колишній посадовець задекларував дві квартири у Києві (площами 122,3 кв м та 115,7 кв м) та одну квартиру в Чернівцях площею 135 кв м. Окрім того, в його декларації вказано про володіння машиномісцем у підземному паркінгу в Києві.

Оксана Продан, згідно з декларацією, володіє двома квартирами у Чернівцях і двома нежитловими приміщеннями.

Окрім того, Василь Продан задекларував земельну ділянку в Чернівцях площею 1091 кв м та два нежитлові приміщення.

Екс-секретар міськради володіє також наручними годинниками Ulysse Nardin та Breguet. Крім того, він задекларував 6 тимчасових споруд на загальну суму 3 млн грн.

Василь Продан задекларував два транспортні засоби – Toyota RAV 4 2011 року випуску та Toyota Land Cruiser 200 2016 року випуску. Оксана Продан їздить на автомобілі Toyota RAV 4 2016 року випуску.

Водночас в декларації вказано, що Василь Продан передав іншим особам корпоративні права у ТзОВ "УКРТРАНС-ЧЕРНІВЦІ" та ТзОВ "БАНУШ". Також корпоративними правами у цих компаніях володіє Оксана Продан. Крім того, вона є кінцевим бенефіціаром у ТзОВ "Буковинська хвиля".

Серед немайнових активів Оксана Продан задекларувала два знаки для товарів і послуг, на яких зображене прізвище декларанта українською та англійською мовою ("Продан" і "Prodan").

У 2020 році Василь Продан отримав доходів на загальну суму в розмірі понад 5,2 млн грн. З них 187 тис грн – це зарплата на посаді секретаря Чернівецької міськради, а понад 5 млн грн – це дохід від відчуження нерухомого майна.

Згідно з декларацією, Василь Продан зберігає у готівці 10,7 млн грн, 709 тис доларів і 390 тис євро.


Коментарі:
Більше новин по темі: