Прочанка класу "люкс" Оксана Марченко поїхала у лавру на Донбасі з валізою Louis Vuitton

У новій серії свого проекту Паломница Оксана Марченко, дружина Віктора Медведчука, використала релігію і маніпуляції як інструмент пропагандистського наративу щодо агресії Росії на Донбасі. І скористалася нагодою продемонструвати люксовий аксесуар.

Колишня телеведуча анонсувала вихід свого проекту Паломница «у жанрі авторського кіно» ще на початку лютого. «Ці фільми про головне — про любов до ближнього, любові Бога до всіх нас і про те, що до Нього ніколи не пізно прийти і поставити свої запитання, і головне — отримати відповіді», — заявила тоді дружина Медведчука. Фільм мав виходити на каналі ZIK, який належав соратнику Медведчука Тарасу Козаку, проте його закрили після санкцій РНБО, - пише НВ.

Відтоді вийшло п’ять серій фільму, у кожному з яких Марченко розповідає про один з монастирів Української православної церкви Московського патріархату. Їх презентують на YouTube-каналі самої Марченко, а також обіцяли показати на російському телеканалі Спас.

У шостій серії, оприлюдненій 9 квітня, Оксана Марченко торкнулася теми конфлікту на Донбасі - ані словом не обмовившись про Росію та фактично звинувативши Україну у веденні «братовбивчої війни».

Фото: Паломница / 6 серія / скріншот

Прочанка класу люкс

На початку нової серії Оксана Марченко переказує біблійну легенду про Каїна й Авеля — мотив «братовбивчої війни» вона використовує протягом усього фільму, маніпулюючи трагедіями українських родин, які втратили близьких за роки конфлікту.

До відеоряду, який супроводжує її роздуми про долю Каїна, включено кадри зборів Марченко в дорогу — нова серія Паломниці присвячена її подорожі до Святогірської лаври УПЦ МП (Святогірськ Донецької області, підконтрольна Україні територія).

Свої речі дружина Віктора Медведчука при цьому укладає в дорожню валізу марки Louis Vuitton. Роздивитися характерну монограму французького люкс-бренду неважко, оскільки валізу показують довго та в різних ракурсах.

Фото: Паломница / 6 серія / скріншот

Фото: Паломница / 6 серія / скріншот

Фото: Паломница / 6 серія / скріншот

Найімовірніше, це один зі сьюткейсів лінійки Horizon або Pégase Légère. На офіційному сайті Louis Vuitton вартість таких валіз варіюється від $2,9 тис. до $4,3 тис.

Вартість на деякі схожі моделі валіз Louis Vuitton з офіційного сайту бренду / Інфографіка: Louis Vuitton

Нав’язлива демонстрація предметів класу люкс стала однією з характерних рис усього проекту Паломница. Уже в першій його серії, присвяченій Києво-Печерській лаврі, Марченко похвалилася ексклюзивним позашляховиком.

«Складно повірити людині, яка захоплюється зреченням від земних благ, але приїжджає в храм на джипі BMW з номерним знаком «Паломница», — писав тоді Детектор медіа, аналізуючи першу серію фільму.

З кожною новою частиною фільму повірити в новий імідж дружини Медведчука стає все складніше. Тим більше що в частині про Святогірську лавру, про яку Марченко розповідає як про притулок для біженців з ОРДЛО, вона не втомлюється нагадувати про їхні втрачені будинки, заощадження та майно.


Коментарі:
Більше новин по темі: