Під час виконання бойового завдання загинув один з найкращих льотчиків, заступник командира авіаційної ескадрильї ЗСУ підполковник Денис Василюк

Україна втратила одного з найкращих своїх льотчиків, першого заступника командира авіаційної ескадрильї ЗСУ, підполковника української армії. Як йдеться у повідомленні 831-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України у соціальній мережі Facebook, йдеться про Дениса Василюка.

Герой загинув, коли виконував бойове завдання на українському небі. Наголошується, що льотчик був пілотом винищувальної авіації Повітряних сил Збройних сил України, пише Діалог.

З 24 лютого 2022 року Денис Василюк здійснив десятки бойових вильотів. Він є кавалером ордена "За мужність".

У повідомленні, оприлюдненому на сторінці 831-ї бригади тактичної винищувальної авіації, йдеться: “Деніс Олександрович – це пілот винищувальної авіації ЗС ЗСУ. У своїй справі він був справжнісіньким професіоналом.

З того часу, як армія рф розпочала повномасштабне вторгнення, він здійснив десятки бойових вильотів і є повним кавалером ордена "За мужність". Денис любив власну сім'ю, життя, свою службу, він любив українське небо… Наш друже, ти залишишся у строю бригади тактичної авіації назавжди. Рідним Дениса – співчуття. Льотчики, вони помирають, але навіки залишаються у небі” , йдеться у дописі побратимів загиблого українського аса.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації