Новорічне привітання генерального директора ТОВ «Чернівецький машинобудівний завод» Віктора Сідляра

Дорогі працівники та ветерани підприємства, шановні буковинці!

Рік, що минає, звісно, був напруженим, як і для кожного з нас. Але закінчується він не погано. Ми сплатили податків до державного бюджету в сумі 11 мільйонів гривень, до місцевого бюджету майже 17 млн. гривень і внески до пенсійного фонду майже 9 млн. гривень. Загалом Машзавод сплатив 36 мільйонів податків при середній чисельності робітників у кількості 320 чоловік. Що приємно – вперше з 2014 року ТОВ «Машзавод» вийшов на зростання випуску продукції. Всі ці роки було падіння. Було важко, психологічно, морально, економічно важко, але, дасть Бог, все зміниться на краще у новому році.

Викликів у наступному році, напевно, теж буде чимало таких, як і у 2021 році. Не стабільна соціально-економічна ситуація, коронавірус нікуди ще не подівся, а якщо взяти нашу професійну діяльність, то дуже важко працювати, коли в країні складна економічна ситуація. Для прикладу, ми випустили певний вид продукції, а на транспортування чекаємо майже три місяці! На залізниці немає рухомого складу… Це велика проблема. Також величезне зростання цін на енергоносії. Починали з вартості 8 гривень за кубометр газу, а з нового року нам оголосили ціну більше 60 гривень за куб. Так само значно виросла електроенергія. У цій ситуації, звісно, дуже важко Машзаводу працювати. Тому щиро дякую працівникам нашого підприємства, що такою малою чисельністю у такий складний час стараємося всі разом вчасно і якісно виконати всі зобов’язання перед замовниками та отримати нові замовлення. А всі замовники закордонні. Ми отримуємо валюту, курс якої не міняється, а у гривнях ціни ростуть на все – на метал і тому подібне.

Саме тому, я реально горджусь працівниками нашого підприємства. Кожним працівником. Те, що вони сьогодні роблять – мало хто на це здатний. Хто працював на Машзаводі і каже, де він працював сприймається, як бренд! Таку людину можна сміливо брати на роботу.

Шановні друзі, дорогі буковинці!

Щиро вітаю вас з прийдешніми Новорічно-Різдвяними святами!
Бажаю всім Вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у всьому, впевненості у завтрашньому дні. Найголовніше, щоб наші рідні і близькі були поряд із нами, бути щасливі і здорові.

Бажаю також матеріального благополуччя, бо коли важко фінансово, то й на душі не так весело.

Бажаю, щоб ми всі пишалися, що є українцями.

Прошу Божого благословення для кожного працівника нашого підприємства, їхніх сімей, рідних, близьких та друзів, для кожного буковинця та всіх гарних людей на цьому світі! Нехай Господь оберігає кожного з вас, а нам дає задоволення від нашої роботи.

З Новим 2022 роком! З Різдвом Христовим!


Коментарі:
Більше новин по темі: