Новообраний мер Чернівців Клічук склав повноваження президента Клубу підприємців Буковини

СКЛАВ ПОВНОВАЖЕННЯ /

Новообраний мер Чернівців Роман Клічук більше не є президентом Клубу підприємців Буковини. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Ще раз хочу всіх запевнити, що планую приділяти максимум часу та зусиль виконанню обов‘язків міського голови. Раніше я вже передав в управління свій бізнес, а сьогодні склав повноваження президента Клубу підприємців Буковини (КПБ). Віднині клуб очолює Богдан Кіндрачук, власник та директор ТОВ Болена, лідера з виробництва металопластикових конструкцій в Західній Україні.

Президент КПБ обирається раз на рік. Я вдячний однодумцям, що керування клубом протягом останнього року вони довірили саме мені. Безмежно поважаю кожного з учасників клубу, ціную наше багаторічне спілкування, дружбу та співпрацю. А новому президенту КПБ бажаю успіхів та натхнення в новому році», - написав Роман Клічук.

Він також додав, що Клуб підприємців Буковини відіграватиме велику роль у реформуванні Чернівців. «Переконаний, що КПБ стане однією з рушійних сил в реформуванні нашого міста. Адже клуб об‘єднує найбільших платників податків та потужних галузевих лідерів, які звикли працювати на результат та вболівають за розвиток Чернівців», - йдеться у повідомленні.


Коментарі:
Більше новин по темі: