Микола Гладюк очолить Департамент капітального будівництва Чернівецької ОДА. Осачук визнав його переможцем конкурсу

У Чернівецькій обласній державній адміністрації визначили переможця конкурсу на зайняття вакантної посади директора департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури ОДА.

Як зазначається у розпорядженні голови ОДА Сергія Осачука, ним став Микола Гладюк.

"Визначити переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – директора департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА Гладюка Миколу Дмитровича за результатами конкурсу та співбесіди із суб’єктом призначення", – йдеться у документі, який цитує Молодий Буковинець.

Микола Гладюк до цього часу очолював департамент капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА. У лютому 2021 року він став переможцем конкурсного добору на цю вакантну посаду.

Перед тим, наприкінці 2020 року Осачук призначив Гладюка на посаду керівника департаменту регіонального розвитку.

Хто такий Микола Гладюк

Він житель міста Заставна Чернівецької області, 1980 року народження.

Як повідомляє сайт Заставнівської РДА, вищу освіту за спеціальністю правознавство, за кваліфікацією юрист здобув, навчаючись у Національній Академії Внутрішніх Справ України

Працював у Заставнівському РВ УМВС у Чернівецькій області. Працював на керівних посадах правоохоронних органів Чернівецької та Львівської областей

У квітні 2020 року був призначений на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської РДА.

Одружений. Виховує двох дітей.

Що у декларації

Микола Гладюк у декларації про доходи за 2019 рік вказав земельну ділянку площею в тисячу квадратних метрів та три житлові будинки у власності дружини.

Скандали за участю посадовця

Як повідомляє львівське видання "Твоє місто", у 2016 році, коли Микола Гладюк був начальником карного розшуку поліції Львівщини, щодо нього розпочали службове розслідування за водіння у нетверезому стані.

На порталі zik.ua зазначають, що начальника управління карного розшуку поліції Львівщини Миколу Гладюка понизили у посаді після скандалу, коли його затримали нетверезим за кермом на АЗС у Львові.


Коментарі:
Більше новин по темі: