Мільйони готівки, квартири та десятки підприємств: заступник міського голови Василь Зазуляк оприлюднив декларацію

Згідно оприлюдненої декларації на сайті НАЗК, у власності Василя Зазуляка та його дружини 5 квартир, 6 нежитлових приміщень, 2 паркомісця у Чернівцях та 2 земельні ділянки у с. Коровія. Також на дружину Лідію зареєстровані майнові права на незавершене будівництво будинку. 

Василь Зазуляк задекларував 2 автомобіля: Volkswagen Caddy 2000-го року випуску та Volkswagen Touareg 2018 року випуску.

У 2020 році заступник володів корпоративними правами кількох фірм: ТОВ “Будівельна компанія Водограй” (50% від загального капіталу), ТОВ “Рент-офіс” (25,3731% від загального капіталу), ТОВ “Некст Проперті” (50% від загального капіталу), ТОВ “Симетрія Інвест” (50% від загального капіталу). Його дружина також має корпоративні права на низку організацій: ТОВ “Полюс Девелопмент”, директором якого за сумісництвом є Василь Зазуляк,  ТОВ “Рент-офіс”, ПП “Полюс- Буд”, ПП “Чернівецький медичний центр” та ТОВ “Базисмед” (32 % від загального капіталу).

Також Василь Зазуляк є одним із засновників ГО “Вільна Шпальта”. Серед засновників цієї організації, яка розвиває онлайн-медіа “Шпальта”, є й Чернівецький міський голова Роман Клічук та інші представники політичної партії “Єдина Альтернатива”.

Доходи Василя Зазуляка у 2020 році формувались з кількох джерел: керівництво ТОВ “Будівельна компанія Водограй” (близько 60 тисяч гривень), директорство в ТОВ “Вест-буд” (близько 40 тисяч гривень), директорство в ТОВ “Полюс Девелопмент” (близько 68 тисяч гривень) та близько 5,3 мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності. Прибутки дружини Лідії Зазуляк, згідно декларації, були від зайняття підприємницької діяльності - біля 1 мільйона гривень, більш ніж 2,2 мільйона гривень від відчуження нерухомого майна, 60 тисяч гривень за сумісництво у ТОВ “Рент-Офіс”, 551 гривня від ТОВ “Полюс Девелопмент”, більш ніж 5 тисяч соціальних виплат.

Подружжя Зазуляків володіє готівкою у вигляді більш ніж 6 мільйонів гривень, 266 тисяч євро та 324,4 тисячі доларів. Також значні грошові активи розміщені на банківських рахунках: близько 300 тисяч гривень, 6,5 тисяч доларів та 7,3 тисячі євро.


Більше новин по темі:
Коментарі: