Мер Чернівців Клічук оприлюднив декларацію про доходи: на життя йому вистачає

ДЕКЛАРАЦІЯ / 

Увечері 31 березня на сайті НАЗК опублікували декларацію про доходи за 2020 рік Чернівецького міського голови Романа Клічука. У порівнянні із попередньою декларацією за 2019 рік Роман Клічук більше не володіє яхтою GALEON 370 HTC 20, яка вартувала 7,7 млн грн. Про це пише ІнформАгентство АСС

Натомість, минулого року Роман Клічук придбав автомобіль MERCEDES-BENZ S 350 2017 року випуску за 2,3 мільйони гривень, який раніше належав фірмі «РОМА», і яким декларант користувався. 

Новими автомобілями минулого року почали користуватися і члени сім'ї декларанта - дружина і син. Зокрема, дружина Романа Клічука їздить на автомобілі LAND ROVER 2019 року випуску, який належить ТОВ «РОМА». А його син придбав BMW 528 2013 року випуску. 

Також у 2020 році Роман Клічук придбав годинник IWC Schaffhausen. Його вартість у декларації він не вказує. В інтернет-магазинах оригінальний годинник цієї фірми коштує близько двохсот тисяч гривень. 

Нової нерухомості за минулий рік ні міський голова, ні його родина не придбала. А корпоративні права підприємств, власниками яких Роман Клічук був у 2019 році, він передав минулого року - це ТзОВ «Агрофірма Калина», ТзОВ «РОМА», ТзОВ «Гойра Груп» та ТзОВ «Брусницька мацеста». 

Окрім зарплати на фірмі «РОМА» та відсотків у двох банках, які склали понад мільйон гривень, Роман Клічук задекларував майже 2,8 мільйона гривень доходу від відчуження цінних паперів і корпоративних прав, які отримав від ТОВ «ФОНДОВА КОМПАНІЯ "ЦЕНТР-ІНВЕСТ» У 2020 році Роман Клічук розмістив на кількох банківських рахунках понад три мільйони гривень, а 300 тисяч гривень позичив третім особам. 

Але головні активи мер Чернівців тримає у готівці - це 218 тисяч євро, 200 тисяч доларів та понад 10 мільйонів гривень. Також готівкою тримає грошові активи і дружина міського голови Лариса - 120,5 тисяч гривень та 18,6 тисяч доларів. 


Більше новин по темі:
Коментарі: