Лієв заперечив, що претендує на посаду голови Чернівецької ОВА

У місцевих ЗМІ поширилася інформація, що можливим претендентом на посаду голови Чернівецької ОВА замість Сергія Осачука є нинішній заступник начальника департаменту державних закупівель Міністерства оборони України Олександр Лієв.

Проте сам Олександр Лієв цю інформацію заперечив у відеозверненні, пише molbuk.ua

"Дорогі буковинці! Рідна серцю Буковино! За останній день я отримав більше сотні запитань, де я і як у мене справи. У мене все 4.5.0, у мене все добре, я у Кривому Розі, на батьківщині президента, щойно завершили нараду в бригаді ТрО. Займаюся озброєнням у ЗСУ, працюю, служу у Міноборони. Одним із основних завдань є питання озброєння.

Зацікавився, чому ж так усім стало цікаво, як у мене справи саме зараз. З’ясувалося, що хтось запустив чутки, що нібито я вже майже губернатор Буковини. Для мене це була неймовірна честь, я на таке не претендую і не маю таких намірів, планів. Адже маю дуже важливе завдання зараз у лавах ЗСУ, Міноборони зокрема", - сказав Лієв.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів погодив звільнення Сергія Осачука із посади глави Чернівецької обласної державної адміністрації.

Надалі президент України має підписати відповідний документ про звільнення Осачука з цієї посади. Лише тоді вважатиметься, що голову ОВА відправлено у відставку.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації