Капітан Нацгвардії "розніс" тактику окупантів: ми цей курник розженемо швидко

Російські окупанти в боях із захисниками України застосовують "туп*рилу" тактику, як висловився капітан Нацгвардії, "свободівець" Петро Кузик. Противник по чотири години бомбардує й обстрілює позиції, потім пускає піхоту (яка знищується), далі – танки (вони або спалюються, або відкидаються назад). Потім усе повторюється за тією самою схемою.

Нацгвардієць зізнався, що артилерія "задовбує, чесно кажучи". "Тому ми з нетерпінням чекаємо на контрбатарейні системи. Кажуть, вони вже їдуть", – заявив Кузик в інтерв'ю головному редактору "Цензор.НЕТ" Юрію Бутусову.

Військовий сказав, що після поставок західної зброї українські бійці "розженуть цей курник дуже швидко".

Капітан Нацгвардії, "свободівець" Петро Кузик

Капітан зараз перебуває в районі Сєверодонецька (Луганська область), де точаться бої. Він пояснив: поки що росіяни мають більше артилерії. Крім того, кількість окупантів теж чимала.

"У них тут особового складу, як гі**а за сараєм. У них реальна перевага в артилерії. І вони цим активно користуються", – розповів Кузик.

Він додав, що на вказаному напрямку героїчно воюють усі українські захисники. Це і Національна гвардія, і ЗСУ, і добровольчі підрозділи. "Всі активно допомагають один одному", – заявив капітан.

окуп


Коментарі:
Більше новин по темі: