З нагоди Дня студента кращим студентам Чернівців міська влада вручила грошові премії

У палаці «Академічний» пройшли урочистості з нагоди Дня студента. Для молоді організували насичену концертну програму, сповнену чудових привітань та яскравих виступів.

Зустрічали студентів – зірково. Пройшовшись червоною доріжкою, молоді люди приймали вітання та ділилися професійними планами на майбутнє.

Під час урочистої частини керівники виконавчих органів міської ради спільно із переможцями попередніх років загальноміського конкурсу «Студент року» привітали кращих студентів Чернівців та вручили грошові премії.

Директорка департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе розповіла, що розмір премії для обдарованих студентів цього року збільшили: «Якщо по положенню це було 200-250 гривень, то цього року міський голова Чернівців Роман Клічук кожному студенту дає по 1000 гривень. Загалом премії отримали 17 студентів».

Нас відбирали за громадську діяльність, активну участь у житті університету і за високі бали, тобто відмінне навчання, – поділилася студентка 4 курсу коледжу БДМУ Владислава Орлецька. Дівчина є делегаткою Чернівецького молодіжного парламенту та спільно з іншими студентами реалізовує різні важливі проєкти.

Максим Костинюк є студентом 3 курсу Чернівецького індустріального фахового коледжу. Хлопець навчається спеціальності «Комп’ютерна інженерія». – У нашому коледжі також обирають кращих студентів по рейтингу. Крім навчання я займаюся організацією свят у коледжі та проводжу усі заходи, які проходять у нашому навчальному закладі. Також я входжу у студраду коледжу, відмінно навчаюся та маю різні нагороди, – розповів у коментарі Максим.

Директорка комунальної установи «Молодіжний центр Чернівців» Світлана Олексійчук працює зі студентами вже тривалий час. Ми поцікавилися у Світлани настільки змінилася молодь за останні роки. – Дійсно мені пощастило працювати зі студентами й кожного року я можу спостерігати зріст їхнього рівня та креативності. Вони живуть в унікальний час, коли до змін потрібно пристосовуватися дуже швидко. Наприклад до переходу на Онлайн форму навчання потрібно було швидко адаптуватися, знайти вихід із положення, вміти й працевлаштуватися та навчатися. Я відверто захоплююся як швидко студенти це зробили і настільки вони залишаються на позитиві, попри всю ситуацію, що склалася. Також зараз студенти дуже прогресивні, у свої роки вони можуть й проєкт написати, розвивати його та виграти гроші на реалізацію».

Заступник міського голови Чернівців Юрій Лесюк побажав студентам цінувати свій чудовий період життя та максимально реалізувати свої таланти: «Ми намагалися підійти по-новому до нагородження, тож сподіваюся цей захід був цікавим всім присутнім. Надалі будемо проводити не менш цікаві заходи та відзначати кращих студентів.».

Під час заходу для присутніх виступили хореографічні колективи, музиканти, співаки. Завітали на свято й суперфіналіст шоу «Голос країни» (11 сезону) Тьома Паучек та керівник музичного гурту «ZAPAL», який успішно виступив у телевізійному шоу «Україна має талант» – Андрій Стовп’юк.

Альона ЧОРНА, для БукІнфо (с)
Фото авторки


Коментарі:
Більше новин по темі: