Вибори ректора Буковинського медуніверситету: один з кандидатів заявив про ризики зловживання адмінресурсом

У Чернівцях кандидат на посаду ректора Буковинського державного медичного університету Анатолій Гоженко заявив про наявність умов для можливого використання окремими претендентами на цю посаду посадового та адміністративного ресурсів, - пише МБ.

Як зазначається у протоколі організаційного комітету з проведення виборів ректора БДМУ, про це Гоженко написав у своїй заяві до комісії.

Зокрема, у своєму зверненні кандидат на посаду ректора зазначив:

"При проведенні виборчої кампанії склалася ситуація, яка дозволяє кандидатам на посаду ректора використовувати свій посадовий та адміністративний ресурс та проводити агітацію під час виконання своїх функціональних обов’язків. Для попередження таких дій посадові особи повинні знаходитись у відпустці".

Згідно із протоколом, організаційний комітет розглянув цю заяву кандидата у ректори БДМУ та одноголосно ухвалив рішення: "Інформацію, викладену в заяві, взяти до відома".

Вибори ректора БДМУ: що відомо

Вибори нового ректора Буковинського державного медичного університету були призначені Міністерством охорони здоров’я.

Датою проведення виборів було обрано середу, 3 березня з 9.00 до 15.00. Вибори мали відбутися у приміщенні лекційної зали навчального корпусу БДМУ на вулиці Богомольця, 2.

За крісло керівника університету на виборах змагаються п’ятеро кандидатів: Оксана Андрієць (колишня директорка департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА), Ігор Геруш (проректор з науково-педагогічної роботи БДМУ), Анатолій Гоженко (директор ДП "Український НДІ медицини транспорту"), Олександр Іващук (проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків БДМУ), Віктор Тащук (завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ).

1 березня 2021 року Чернівецьку область віднесено до "червоної" зони карантинних обмежень.

У зв’язку із цим, виборча комісія на невизначений термін перенесла дату проведення виборів ректора БДМУ.

22 квітня Чернівецька область вийшла із "червоної" зони карантину й перейшла до "жовтої".

5 травня Буковинський державний медичний університет звернувся до міністерства охорони здоров’я із проханням призначити нову дату проведення виборів ректора вузу.


Коментарі:
Більше новин по темі: