Стали відомі результати першого етапу конкурсу на посаду директорів шкіл, гімназій та ліцеїв Чернівців

ВІДНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ

Вперше у Чернівцях відбувається наймасовіший в історії освіти міста конкурс на посади керівників 19 закладів загальної середньої освіти: шкіл, гімназій, ліцеїв.

11 червня 2021 року в сесійній залі Чернівецької міської ради відбувся І етап конкурсу: 44 кандидати виконували тестові та ситуаційні завдання.

30 тестів на перевірку знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та 20 ситуаційних завдань перевіряли професійні компетентності шляхом письмового розв’язання проблемної ситуації.

Фото: Управління освіти міськради
Фото: Управління освіти міськради
Фото: Управління освіти міськради
Фото: Управління освіти міськради
Фото: Управління освіти міськради

Перший етап конкурсу був дуже відповідальним і визначальним, тому що саме він мав бути проведений таким чином, щоб кожний учасник вийшов з розумінням, що все відбувається чесно і відкрито. І це вдалося! Кандидати на посаду насправді відчули, що конкурсна комісія працювала надзвичайно прозоро і незаангажовано. Для всіх претендентів були забезпечені рівні умови, незважаючи на стаж, досвід, заслуги і вік. Усі зрозуміли, що конкурс – це чиста сторінка для кожного, з якої можливо розпочнеться нове професійне життя.

Знайомимо Вас з результатами письмових випробувань і бажаємо успіху на другому етапі:

ІІ етап конкурсу, публічна презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти претендентами, буде проходити за графіком з 15 по 23 червня 2021 року.


Коментарі:
Більше новин по темі: