Репетитор англійської для дорослого і дитини: чи є відмінності*

Іноземна мова цінується можливістю побачити світ, влаштуватися на більш престижну і високооплачувану роботу, познайомитися з людьми з інших країн. У більшості випадку перша оволодіння англійською починається з початкової школи. Хоча є батьки, особливо в змішаних сім'ях (мама і тато - з різних країн), які вітають дошкільні центри оволодіння мовами в ігровій формі.

В загальноосвітній програмі не вистачає для фундаментальних знань. Тому в шкільному, університетському віці і пізніше люди звертаються за допомогою до репетиторів. А кому-то доводиться вдосконалити свої лінгвістичні знання на роботі, щоб отримати просування по службі.

Репетитор з англійської для дітей та дорослих завжди відрізняється. Давайте порівняємо, що важливо при виборі фахівців для двох вікових категорій.

Дитячий репетитор (тьютор)

1. Цілком зрозуміло, що вибирає той, хто оплачує. Дитина не в змозі зрозуміти, наскільки грамотний в своєму предметі фахівець і як він буде домагатися результату. Пробний урок покаже, чи зумів професіонал досягти контакту з учнем, чи зміг викликати у нього інтерес і бажання продовжувати навчання.

2. Незважаючи на те, що спілкування має бути з однією дитиною, складність завдання для репетитора не знижується. Тут потрібно не тільки зуміти оцінити «сильні» і «слабкі» сторони, але і запропонувати програму, спеціально розроблену під конкретного дитини. Тобто, один краще сприймає через аудіоподачу, іншому важлива візуальна інформація. Третій тип учнів здатний зрозуміти через відчуття, порівняння, ідентифікацію.

3. Молодий, легко пристосовується до змін, або той, хто працює по давно складеної методології? Іноді 20-30-річний стаж стає перепоною на шляху до засвоєння матеріалу. Репетитор користується давно складеної шкільною програмою, а дитина її не здатний засвоїти. Зате фахівець 27-річного віку, який закінчив ВНЗ і отримав кілька років стажування за кордоном, може виявитися більш корисним для підростаючого покоління.

Репетитор англійської мови для дорослого

Тут відбувається більш чітка фокусування на досягненні мети. Кому-то мова потрібна для подорожей, йому досить середнього рівня. Іншому необхідно вільно спілкуватися з клієнтами та бізнес-партнерами за кордоном, так як такі вимоги виставило керівництво. Третьому хочеться вивчити мову з метою переїзду на ПМЖ в іншу країну.

1. Той, якого навчають може вчитися в групі, оплачувати приватне репетиторство або займатися онлайн. Викладач вибирається ретельно, вивчаються відгуки, кваліфікаційні документи, які він готовий надати. Особливо добре спрацьовують численні рекомендації.

2. Дитині досить, щоб його похвалили. Дорослій людині важливо самому відчути результати.

3. Доросла людина прагнути отримати результати у встановлені терміни. Викладач після тестування визначає кількість занять в тиждень, які допоможуть досягти поставленої мети. Зі свого боку, якого навчають також зобов'язується виконувати всі завдання якісно і вчасно. Якщо після 3-4 тижнів навчання ви не відчуваєте прогресу, можливо, слід змінити репетитора.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: