Фінансова англійська: її специфіка і кому необхідно вивчати спеціальну мову

Фінансова англійська: кому це потрібно

Якщо ви збираєтеся вивчати англійську для себе – вам ідеально підійдуть будь-які курси, починаючи базовими та закінчуючи розмовними. А ось якщо англійська мова вам потрібна для зростання в кар'єрі, тоді слід вибирати спеціалізовані бізнес-курси, які безпосередньо пов'язані з вашою сферою діяльності. Щоб вам було простіше зрозуміти специфіку подібних занять, сьогодні ми збираємося розповісти про те, кому підійдуть курси англійської мови для фінансистів у школі бізнес англійської і що є спеціалізованою мовою.

Особливості фінансової англійської, про які ви повинні знати

Спеціалізовані мовні курси кардинально відрізняються від звичайних. Адже вони орієнтовані на фахівців у фінансовій сфері, а тому в такому разі немає необхідності вивчати загальні теми та лексику – все спрямоване лише на розширення знань у професійній галузі. Якщо говорити конкретніше, то особливості занять з англійської мови для фахівців у фінансовій сфері включають:

  • Спеціалізовані теми та вузькоспрямована лексика. Вивчаються основи фінансування, банківської справи, кредитування, інвестування та інші теми, з якими працюють студенти. Завдяки цьому студенти можуть дізнатися щось нове для професії та одночасно запам'ятати потрібну лексику. Паралельно викладач дає чи радить багато ресурсів з англійської для фінансистів, список яких ми публікували раніше.
  • Вивчення ділової мови та етикету. У кожній сфері діяльності присутня своя специфіка мови. Тому, якщо ви володієте розмовною англійською, вам точно не завадить підтягнути правила етикету, щоб коректно спілкуватися з фінансистами та бізнесменами з інших країн.
  • Багато практики. Ваші заняття – це спосіб навчитися складати фінансові звітності та іншу важливу документацію, включаючи листування, англійською мовою.
  • Викладач також «в темі». Більшість шкіл намагається підбирати для подібних курсів викладачів з освітою у фінансовій сфері, щоб вони могли стати для своїх студентів наставниками в англійській мові та у темах, пов'язаних з фінансами.

Вибираючи для себе варіант навчання фінансової англійської мови, обов'язково врахуйте один момент: на подібні курси приймаються студенти зі знаннями базової мови. Тобто, якщо ви зовсім не знаєте англійську, вам необхідно спочатку підтягнути базу – вивчити алфавіт, правила читання, а також основи граматики.

Яким професіям потрібна англійська з вузької фінансової сфери

Подумайте про такі курси, якщо ваша посада – це:

  • ТОП-менеджер великої фінансової компанії;
  • банківський чи кредитний менеджер;
  • брокер;
  • спеціаліст сфери інвестування;
  • спеціаліст податкової служби;
  • скарбник;
  • аудитор;
  • бухгалтер.

Навіть якщо ви є підприємцем та керуєте власною справою – вам також не завадить вивчити англійську мову. Так ви відкриєте собі двері у світ міжнародного бізнесу!

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації