Визначився підрядник, який добудує КПП «Красноїльськ», - Осачук

Голова Чернівецької ОДА анонсував уже найближчим часом відновлення робіт з будівництва пункту пропуску на кордоні з Румунією. Детальніше - у матеріалі. Державна митна служба України провела тендер та визначила переможця із добудови контрольно-пропускного пункту «Красноїльськ».

Про це у відеозверненні на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, повідомляє ІА АСС. «Були проведені тендерні процедури і визначений переможець, підрядна організація, яка нарешті відбудує, добудує і запустить нам контрольно-пропускний пункт на державному кордоні України та Румунії», - сказав посадовець.

Він також побажав підряднику якнайшвидше взятися до роботи і використати для цього погожі літні дні, щоб зробити основний об'єм робіт з облаштування території і завершення КПП. «І як ми обіцяємо, не тільки КПП, а і дорога до нього будуть зроблені, заново заасфальтовані. Так що кожному подорожуючому, який буде в'їжджати з боку Румунії, Європейського Союзу до України, не буде соромно. А навпаки, вони будуть нам заздрити, які у нас класні дороги», - додав голова Чернівецької ОДА.

Нагадаємо, пункт пропуску «Красноїльськ» планували відкрити ще у 2015 році.


Коментарі:
Більше новин по темі: