Управління інфраструктури Чернівецької ОДА витратило майже 2 мільйони на авто посадовців, - сайт закупівель Рrozorro

Управління інфраструктури Чернівецької облдержадміністрації торік купило три машини для посадовців. Майже всі — 2021 року випуску. На авто витратили майже два мільйони на авто посадовців.

Про це йдеться на сайті закупівель Рrozorro, пише Суспільне Буковина.

Торік у грудні управління купило авто Toyota Corolla 2020 року випуску. Його максимальна швидкість 190 кілометрів на годину. Машина обладнана мультиінформаційним дисплеєм на панелі, аудіосистемою на шість динаміків та системою Bluetooth. ОДА пропонувала за авто 600 тисяч гривень, а купила на три тисячі дешевше.

Майже три мільйони гривень на авто посадовців. Управління Чернівецької ОДА за рік купило 4 машини
Toyota Corolla 2020.

Того ж місяця купили Hyundai Elantra 2021 року випуску. Максимальна швидкість машини 195 кілометрів на годину. Авто має підігрів керма, монітор, підтримує систему Bluetooth. Машина вартує 599 900 гривень, на закупівлі зекономили сто гривень.

Майже три мільйони гривень на авто посадовців. Управління Чернівецької ОДА за рік купило 4 машини
Hyundai Elantra 2021. Фото: auto.ria.com

УТОЧНЕНО. ОДА не перерахувало гроші за це авто. Угоду з постачальником розірвали, адже держказначейство відмовилось перераховувати гроші. Про це Суспільному повідомив начальник управління Іван Микитюк.

Найдорожчою машиною, яку мало купити управління, є Toyota Camry Hybrid 2021. Вона вартує майже 970 тисяч гривень. На електронних торгах зекономили понад 10 тисяч. Максимальна швидкість 190 кілометрів на годину. Салон оздоблений шкірою та має підігрів сидінь. Авто обладнане мультимедійною та аудіосистемою. Угоду на постачання авто уклали. Втім згодом у коментарі Суспільному Іван Микитюк повідомив, що гроші підприємцю не перерахують — закупівлю не оплачує держказначейство.

Майже три мільйони гривень на авто посадовців. Управління Чернівецької ОДА за рік купило 4 машини
Авто, яке купила ОДА. Фото: Прозоро

У березні управління купило авто Skoda Octavia A8 Ambition 2021 року випуску. За нього пропонували 600 тисяч гривень, купили на тисячу гривень дешевше.

Підігрів сидінь та керма. Управління Чернівецької ОДА витратило майже 3 мільйони на авто посадовців
Skoda Octavia A8 Ambition.Фото: auto.ria.com

У відповіді на інформаційний запит Суспільного управління інфраструктури відповіло, що машини потрібні для виконання службових обов'язків. Повідомили, що на балансі управління є два авто.

За словами заступниці директора департаменту комунікацій ОДА Марії Жиряди, управління могло купити машини й передати їх в користування іншим відділам.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації