У Чернівецькій ОВА спільно з естонцями презентували програму «Стійка Україна»

Буковинці посилюватимуть стійкість у рамках спільної українсько-естонської програми «Стійка Україна». Представники суспільства та держави вчитимуться швидко адаптуватися до змін безпекового середовища, а також мінімізувати свою вразливість.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА, програму «Стійка Україна» презентували у Чернівецькій обласній військовій адміністрації її представники – депутат парламенту Естонії Маті Райдма, очільниця Департаменту соціального забезпечення та охорони здоров’я Таллінна Кайса Йюпрус-Талі, виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (ISDC) Дмитро Теперік та проектний координатор програми Іван Вартовняк. Вони зустрілися із начальником ОВА Русланом Запаранюком.

Проєкт «Посилення стійкості України шляхом розвитку регіонального досвіду з питань безпеки» реалізують у рамках програми «Стійка Україна» Міжнародний центр оборони та безпеки – аналітична інституція Естонії – спільно з МЗС цієї країни.

У рамках проєкту протягом вересня 2022 – січня 2023 року відбудеться серія дводенних заходів у шести містах України, серед яких і Чернівці. Проект також передбачає серію симуляційних тренувальних навчань для місцевої регіональної влади, правоохоронців, громадських експертів, та лідерів думок.

Навчання включатимуть компоненти інформаційної безпеки, готовності до кризових ситуацій та стратегічних ситуацій.

Під час зустрічі обговорили можливі напрямки співпраці адміністрації із програмою «Стійка Україна». Ішлося також про комунікаційні, інформаційні, соціальні та безпекові виклики, із якими стикається Чернівецька ОВА через повномасштабне вторгнення росії.

Крім того, учасники зустрічі поділилися досвідом у сферах соціального забезпечення, зокрема, щодо внутрішньо переміщених осіб.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації