Сесія Чернівецької обласної ради, зміни до бюджету та інші прийняті рішення (трансляція)

Депутати Чернівецької обласної ради звернуться до Верховної Ради України задля підтримки малого та середнього бізнесу. Як повідомляє пресслужба обласної ради, відповідний проєкт рішення з текстом звернення підтримали 52 обранці сьогодні, 16 грудня, під час V позачергової сесії.

Зокрема, у тексті зазначається, що з 1 січня почнуть діяти рішення, ухвалені владою, які значно обмежать розвиток бізнесу та змусять підприємців піти "в тінь".

Скріншот відео трансляції обласної ради

Депутати обласної ради проситимуть Верховну Раду не допустити цих змін у законодавстві.

Керівник земляцтва буковинців у Києві Валерій Цибух отримав звання "Почесний громадянин Буковини"

Крім цього, Надзвичайний і Повноважний Посол України, Голова громадської організації «Земляцтво буковинців у м. Києві «БУКОВИНА» Валерій Цибух отримав звання "Почесний громадянин Буковини" сьогодні, 16 грудня, під час пленарного засідання V позачергової сесії Чернівецької обласної ради.

Відповідний проєкт рішення про присвоєння цієї нагороди підтримали більшість депутатів Чернівецької обласної ради під час IV сесії. А сьогодні голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко вручив Валерію Цибуху цю почесну відзнаку.

Також голова Олексій Бойко провів зустріч з новоспеченим Почесним громадянином Буковини, під час якої вони обговорили низку питань щодо нашої громади.

На пленарному засіданні присутні 53 депутати. Сьогодні, 16 грудня, на порядку денному понад 30 важливих для області питань.

До початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять учасника бойових дій з Буковини - Ігоря Мацкуляка, який після тривалого лікування помер у Німеччині та усіх полеглих захисників на сході України.

Керівництво обласної ради / Фото Фейсбук

Під час засідання сесії депутати Чернівецької обласної ради більшістю голосів підтримали проєкт рішення, який передбачає виділення коштів сім’ї учасника бойових дій з Буковини - Ігоря Мацкуляка, який після тривалого лікування помер у Німеччині.

100 тис грн виділять дружині ветерана за рахунок коштів, передбачених на виконання Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей на 2020/2022 роки.

Серце Ігоря Мацкуляка перестало битися 29 листопада. Він був одним із перших патріотів з Чернівецької області, які пішли боронити країну в 2014-му році. Він виконував бойові завдання у складі 80-ї аеромобільної бригади. 17 липня 2014 року під час оборони Луганського аеропорту дістав важке осколкове поранення внаслідок обстрілу ворожими «Градами». Тривалий час лікувався в Україні та Німеччині, переніс десятки складних операцій.

Депутати Чернівецької обласної ради VIII скликання проголосували за зміни до бюджету на 2021 рік.

Видаткову частину збільшили на 32 137 812 гривень. Зокрема, на 1 172 600 грн збільшаться видатки департаменту освіти і науки ОДА. Крім того, збільшено фінансування Оршівецького дитячого будинку санаторного типу на 162 000 гривень для придбання продуктів харчування.

Департамент охорони здоров’я ОДА отримає додаткові 13 960 000 гривень, зокрема 11 960 000 грн. виділять за рахунок розподілу додаткових надходжень від перевиконання доходів загального фонду обласного бюджету.

Володимир Мороз. Фото обласної ради / Фейсбук

Також для Чернівецької обласної клінічної лікарні, обласної дитячої клінічної лікарні та ЛШМД збільшать видатки для оплати комунальних послуг та енергоносіїв у сумі 3 200 000 гривень. Протитурберкульозний диспансер отримає додаткові 4 мільйона гривень на зарплату з нарахуваннями, а обласна психіатрична лікарня – 1 мільйон на придбання продуктів, дезінфекційної електричної камери та оплати податку на землю.

Обсяг асигнувань для департаменту соціального захисту населення ОДА збільшиться на 1 413 000 грн., а для управління культури – на 662 600 гривень.

Департамент капітального будівництва, містобудування та архітектури отримає додаткові 7 758 100 грн асигнувань. Ці кошти структурний підрозділ ОДА використає, зокрема, для реконструкції блоку променевої терапії та добудови приміщення для лінійного прискорювача (4 мільйони гривень). Ще 500 984 грн підуть на берегоукріплення річки Черемош та відновлення берегової лінії й інженерних споруд в селі Банилів.

Крім того, 3 104 000 гривень видатків додатково отримає управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг ОДА.

V позачергова сесія Чернівецької обласної ради завершила свою роботу. Впродовж 8 годин депутати розглядали питання порядку денного.

Серед ключових питань, а саме внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік, народні обранці також попрацювали над низкою проєктів рішень, розглянули важливі депутатські звернення та запити. Окрім цього прийняли низку звернень до керівництва держави. Частина питань порядку денного стосувалася врегулювання питань об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької області та медичної газулі краю.

Робота сесії транслювалася в онлайн режимі на офіційній сторінці обласної ради в мережі Facebook:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації