Осачук має 12 радників. Четверо з них - на зарплаті

БУКОВИНЦІ МАЮТЬ ЗНАТИ /

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук має 12 радників. З них 8 працюють на громадських засадах, а четверо — офіційно.

Про це йдеться у відповіді Чернівецької ОДА на інформаційний запит molbuk.ua.

Офіційно радниками голови Чернівецької ОДА працюють Володимир Килинич (65 років), Яна Горобієвська (30 років), Любов Добровольська (43 роки) та Володимир Гиндич (61 рік). Всі вони отримують зарплату.

Зокрема, заробітня плата за вересень 2020 року Килинича становила 19,2 тис грн, а Горобієвської, Добровольської та Гиндича - по 17 тис грн.

До посади радника голови ОДА пан Гиндич працював за контрактом у поліграфічних видавництвах. Яна Горобієвська - у редакції Кельменецького районного радіомовлення, а Любов Добровольська і Володимир Килинич — не працювали.

На громадських засадах радниками голови Чернівецької ОДА є Зіновій Бройде (70 років), Андрій Рєзанов (49 років), Федір Малиш (63 роки), Наталія Райлян (36 років), Марія Нікітіна (34 роки), Наталія Батракова (57 років), Володимир Дорош (46 років) та Олексій Попович (45 років).

Як повідомили у Чернівецькій ОДА, серед ініціатив радників – удосконалення структури ОДА, створення телеграм-каналу, інстраграм та фейсбук-сторінки, інвентаризація об’єктів обласної комунальної власності, розвиток туризму в області, видання фотоальбому "Чернівецька область", збільшення розміру обласних премій за визначні досягення у галузі науки, освіти і культури.

Щодо радників попередніх голів Чернівецької ОДА, то в Олександра Фищука їх було 14 (на громадських засадах), у в.о. голови ОДА Михайла Павлюка – лише п’ять.


Коментарі:
Більше новин по темі: