ГОЛОВОЮ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОБРАНО ОЛЕКСІЯ БОЙКА (ТРАНСЛЯЦІЯ НАЖИВО)

У "БУДИНКУ З ЛЕВАМИ" /

У Чернівцях сьогодні, 18 грудня, продовжується пленарне засідання сесії новообраної обласної ради.

Сесію відновили після вимушеної перерви після вчорашнього повідомлення про замінування "будинку з левами", пише molbuk.ua.

Наразі із 64 депутатів зареєстувалися в залі лише 37. Проте більшості присутніх достатньо для продовження роботи облради.

За словами Михайла Павлюка, який сьогодні тимчасово головує на сесії, зараз депутати мають вирішити, як забрати бюлетені для голосування за голову облради, які напередодні передали на зберігання через повідомлення про замінування будівлі ОДА.

Після цього депутати мають обрати нового голову обласної ради та його заступників. Нагадаємо, було запропоновано дві кандидатури - Володимир Жаровський з партії "Слуга народу" і Олексій Бойко з "Аграрної партії України".

(СТРІЧКА ОНОВЛЮЄТЬСЯ. ДИВІТЬСЯ ТЕКСТОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ ПІД ВІДЕО З ПРЯМОЮ ТРАНСЛЯЦІЄЮ)

*****

Трансляція телеканалу ТВА

У президію на кілька хвилин присів Іван Мунтян. Потім знову зник. Для консультацій? Павлюк налаштований рішуче.

Станом на 11.00 год. оголошено перерву у зв"язку з перевіркою бюлетенів після "нічного збереження" в приміщення Ради на час так званого "замінування" та подальшої організації процедури підготовки до голосування.

На фото. 11:30 год. - перерва триває.

Перерва закінчується. Іван Мунтян і далі не знаходить місця. З мікрофона трибуни було чутно, як він когось запитує по телефону: "То ви йдете?"

11:35 - Частини депутатів так і не з"явилися в сесійній залі. Відсутня фракція "Слуги народу". Михайло Павлюк публічно через ЗМІ закликав всіх депутатів до роботи.

11:36 - Світлана Фочук з фракції "Батьківщина" з трибуни пояснює присутнім, чому потрібно голосувати краще пофракційно, а не поалфавітно. "Зрозуміло, що так не має бути", - каже вона. А нам зрозуміло, що це заготовка Івана Мунтяна. "Пробний камінь", кинутий до зали.

11:42 - Депутат від "Євросолідарності" Ольга Кобевко закликала до зали депутатів, які загралися за посади і не хочуть працювати.

11:43 - Іван Мунтян вирішив взяти "бика за роги". - Деякі політичні сили почали проводити у залі свої чорні справи і технології. Те, що розпочалося сьогодні у роботі комісії свідчить по те, що порушуються всі норми закону і регламенту. Мені прикро, що з першого дня роботи нової ради відбуваються фальсифікації виборів. Я вас закликаю до об"єднання. Ми не будемо мовчати, як партія (Батьківщина) яка взяла на виборах 2 місце в області. Треба переглянути рішення, прийняті вчора. А потім всі будуть голосувати...

Всім все ясно? )

11:46 - З трибуни звучить: "бюлетені в нормі". Дякують поліції за їхнє нічне збереження.

12:17 - Перерва. Триває підготовка до голосування.

12:30 - Розпочато голосуваня за голову обласної ради. Нарешті!

12:44 - Іван Мунтян зайшов на засідання лічильної комісії! Його "ніжно" попрохали видалитися, бо це не законно...

13:30 - Всі в очікування на результати голосування...

13:45 - Знову нарада у лічильній комісії.

13:52 - А Мунтян все комусь звітує... Він затишно почуває себе у президії.

13:55 - Голосування завершено. У сесійній залі починається офіційний підрахунок голосів! Повідомляється, що зіпсованих бюлетенів не виявлено. Однак згодом виявлилося, що все ж є один бюлетень зіпсований - хтось проголосував за двох кандидатів.

14:00 год. - Підраховують голоси за кандидата на посаду голови обласної ради Олексія Бойка - 35 голосів "ЗА"

Підраховують голоси за кандидата на посаду голови обласної ради Володимира Жаровського - 27 голосів

27+35=62 плюс один зіпсований. Один депутат не з"явився. Таким чином, можемо стверджувати, що головою Чернівецької обласної ради обрано Олексія БОЙКА!


Коментарі:
Більше новин по темі: